Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz publicznie razem! Czułościom na imprezie „Vogue’a” nie było końca!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens razem

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens razem

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pierwszy raz razem

Jeszcze nie tak dawno media obiegła plotka, że Joanna Przetakiewicz ma romans z producentem telewizyjnym – Rinke Rooyensem. Chociaż do tej pory para nowin tych nie komentowała, okazuje się, że już najwidoczniej nie będą musieli tego robić. Zakochani pojawili się wspólnie na imprezie Vogue’a i tym samym wszystkim plotkującym zamknęli usta.

Nie da się ukryć, że Przetakiewicz to jedna z popularniejszych polskich projektantek, której projekty robią furorę. Gwiazda, mimo upływu lat, prezentuje się rewelacyjnie i trzeba przyznać, że czas najwidoczniej się dla niej zatrzymał. Nic więc dziwnego, że z chęcią pozuje do zdjęć, zwłaszcza, że stylizacje, które ma na sobie, zazwyczaj są bardzo trafione.

Tak było i tym razem. Projektantka na bankiet organizowany przez Vogue Polska wybrała czarny, zwiewny kombinezon z głębokim dekoltem. Dobierając do tego buty na obcasie, wyeksponowała swój atut, jakim są z pewnością długie nogi. Stylizację przełamała złotą biżuterią, a także makijażem, w którym dominowała różowa szminka.

I chociaż na event Przetakiewicz wchodziła sama, to salę opuściła razem z Rinke Rooyensem. Para, o której od miesięcy plotkowano, że ma romans, wreszcie plotki te potwierdziła. Zakochani wychodzili z uśmiechami na twarzy i nawet obecność paparazzi nie sprawiła, że przestali być w dobrych humorach.

I trzeba przyznać, że tego dnia para dobrała się także wizualnie. Rinke, ubrany od stóp do głów w ciemne kolory, idealnie dopasował się do Joasi.

Ładnie się razem prezentują?

„Wypisywała do niego jak byliśmy razem”. Kasia Wołejnio o kulisach związku Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa [WIDEO]

Jacy oni są szybcy! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już podjęli decyzję w sprawie ślubu!

Ale widok! Obładowana torbami Kasia Zielińska wraca z zakupów. Tak rozpieszcza swoje szkraby!

Edyta Górniak bez makijażu i w dresie pod hotelem. Paparazzi przyłapali ją w najmniej spodziewanym momencie


Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens na Vogue cocktail party

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens na Vogue cocktail party

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na imprezie Vogue'a po raz pierwszy razem

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na imprezie Vogue'a po raz pierwszy razem

Nogi Joanny Przetakiewicz – Vogue coctail party

Nogi Joanny Przetakiewicz – Vogue coctail party

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×