Tak gwiazdy obchodzą Boże Narodzenie: Lewandowscy, Rubikowie, Skrzynecka, Rzeźniczak, Wendzikowska i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Boże Narodzenie 2022 u gwiazd

Boże Narodzenie 2022 u gwiazd

Jak najpopularniejsze gwiazdy spędzają pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia? Zapraszamy do naszej galerii. Lewandowscy, Rubikowie, Wendzikowska, Rosati, Socha, Rzeźniczak. Kto jeszcze? Zdjęcia. 

Świętowanie Bożego Narodzenia rozpoczyna kolacja wigilijna, która odbywa się 24 grudnia. Tego dnia świętowały miliony Polaków. Wśród nich znalazły się gwiazdy z pierwszych stron gazet. Wczoraj przygotowaliśmy dla was wigilijną galerię z masą zdjęć. Tutaj zobaczycie też, jak wyglądały ich stoły. U kogo dominował luksus? A kto postawił na bardziej tradycyjny wystrój? Warto to sprawdzić i zapoznać się z naszym tekstem.

Dziś, w niedzielę, obchodzimy pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Również i ten dzień gwiazdy na bieżąco relacjonowały w mediach społecznościowych. Co dziś robiły? Zapraszamy do przygotowanego przez nas albumu.

Boże Narodzenie 2022 u gwiazd. Zdjęcia

Redakcja Jastrząb Post specjalnie dla czytelników zebrała najpiękniejszych ujęcia, które zamieściły dziś w social mediach gwiazdy: aktorzy, muzycy, dziennikarze, influencerzy i inni. Sławy spędzały Boże Narodzenie na rodzinnym leniuchowaniu, obfitych ucztach, sesjach zdjęciowych i zabawach z dziećmi. Nie zabrakło też grona aktywniejszych osób, które postanowiły dziś spalić trochę kalorii z Wigilii i wybrać się na spacer.

W galerii pod tekstem znajdziecie zdjęcia osób, takich jak: Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Anna Wendzikowska, Weronika Rosati, Małgorzata Socha, Cleo, Paulina Nowicka, Jakub Rzeźniczak, Piotr Rubik, Agata Rubik, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka. Rzecz jasna, na większości ujęć widać też członków ich rodzin.

A wy jak spędzacie pierwszy dzień Bożego Narodzenia?


Robert Lewandowski i Anna Lewandowski w Boże Narodzenie

Robert Lewandowski i Anna Lewandowski w Boże Narodzenie

Anna Wendzikowska - Boże Narodzenie

Anna Wendzikowska - Boże Narodzenie

Weronika Rosati - Boże Narodzenie

Weronika Rosati - Boże Narodzenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×