Szukaj

Tak gwiazdy świętują Boże Narodzenie: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kasia Zielińska, Joanna Przetakiewicz

Boże Narodzenie 2020

Boże Narodzenie 2020

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Katarzyna Zielińska... Gwiazdy świętują Boże Narodzenie 2020. Media społecznościowe obiegły piękne zdjęcia. 

Święta Bożego Narodzenia rozpoczęły się w czwartek. To właśnie wtedy w wielu domach odbywały się kolacje wigilijne, które zgodnie z tradycją powinny się rozpocząć w momencie, gdy na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Przyjęło się, że na stole stawia się dwanaście potraw. Każdej należy spróbować, co ma przynieść szczęście na kolejny rok.

Znane osoby tego dnia w mediach społecznościowych udostępniły mnóstwo wpisów. Pokazywały, jak spędzają ten czas, składały życzenia. Nie brakowało też romantycznych pocałunków – galerię zdjęć znajdziecie tutaj.

Boże Narodzenie 2020: jak świętują je gwiazdy?

Także w Boże Narodzenie w mediach społecznościowych gwiazdy zdradzają, jak świętują ten dzień. Nie brakuje rodzinnych zdjęć, tak jak to, które pojawiło się na profilu Anny Kalczyńskiej. Dziennikarka pozuje z dziećmi, każdy z nich ma na sobie piżamę. W opisie zdradziła, że na ten moment czekała cały rok:

Christmas morning pyjama party! Na ten leniwy świąteczny poranek czekam cały rok..

Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz pierwszy spędza Boże Narodzenie bez swojego męża, Pawła Królikowskiego. Przypomnijmy, że aktor zmarł na początku roku (pisaliśmy o tym m.in. tutaj). Gwiazda może liczyć jednak na wsparcie bliskich. Dowodem jest zdjęcie, którym podzieliła się w piątek. Pozuje na nim ze swoim uroczym wnuczkiem, Józiem. Internauci zachwycają się łączącym ich podobieństwem.

Radosnego świętowania..a słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami. #bożenarodzenie #merychristmas #dobryczas #love#rodzinatosiła #2020

Z kolei Kuba Wojewódzki pochwalił się zagranicznym wyjazdem. Opublikował zdjęcie zrobione na piaszczystej plaży. Uwagę przyciągają palmy, a także krystalicznie czysta woda, którą widać w tle.

Tutaj panuje zupełnie inna dyscyplina. Każdy 1 dzień świąt spędza w chacie..

Boże Narodzenie 2020 w swoich mediach społecznościowych uczcili także: Marta Żmuda Trzebiatowska, Izabela Janachowska, Joanna Przetakiewicz, Aleksandra Kwaśniewska, Martyna Wojciechowska oraz Anna Lewandowska.

Zobacz również:Lewandowska odtworzyła swoje coroczne świąteczne zdjęcie z Klarą. Tym razem towarzyszy im Laura. Urocze


Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Izabela Janachowska z synem – święta 2020

Anna Lewandowska - Boże Narodzenie 2020

Anna Lewandowska - Boże Narodzenie 2020

Anna Kalczyńska - Boże Narodzenie 2020

Anna Kalczyńska - Boże Narodzenie 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×