Szukaj

Matka Britney Spears wkroczyła do akcji! Na jaw wyszły niepokojące fakty. W jakim stanie jest gwiazda?

Britney Spears z matką. Szpital psychiatryczny

Britney Spears z matką. Szpital psychiatryczny

Britney Spears od kilku tygodni leczy się w ośrodku psychiatrycznym. Księżniczka popu nie mogła poradzić sobie z presją wydarzeń, jakie spadły na jej głowę, głównie z chorobą jej ukochanego ojca. Podjęła więc decyzję o leczeniu. Jak dzisiaj czuje się artystka?

Kilkanaście dni temu media obiegły zdjęcia zmęczonej Britney Spears, która wychodzi w objęciach swojego seksownego partnera z ośrodka. Fani byli przerażeni wyglądem swojej idolki, która na plakatach czaruje gwiazdorskim uśmiechem i niewinnym spojrzeniem. Kiedy tylko księżniczka popu wyszła na przepustkę i odzyskała swój telefon, zamieściła w sieci filmik, w którym poprosiła swoich wielbicieli o wiarę i trzymanie kciuków za jej leczenie, jednocześnie obiecując, że wraca już niedługo:

Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i niemal umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się z tego wyjść, ale wciąż ma przed sobą bardzo długą drogę. Musiałam podjąć ciężką decyzję o skupieniu swojej energii na rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie. Doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny – napisała na Instagramie.

Niedługo potem zamieściła w w social mediach nagranie, które miało dać jasno do zrozumienia, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Dzisiaj jednak pojawiają się kolejne informacje z życia gwiazdy. Jak podaje serwis Daily Mail, Britney wciąż nie czuje się najlepiej. W grę wkroczyła jej matka Lynne:

Matka Spears, Lynne, poprosiła sędziego o pozwolenie na stawienie się w sądzie na środowej rozprawie, aby mogła uzyskać dostęp do informacji medycznych i planu leczenia córki – czytamy na stronie.

To bardzo dobrze, że Lynne wreszcie weźmie sprawy w swoje ręce. W końcu musi pomóc córce, która od kilku miesięcy przeżywa traumę i wciąż martwi się o chorego ojca, który o mało nie zmarł w listopadzie ubiegłego roku.

View this post on Instagram

I wanted to say hi, because things that are being said have just gotten out of control!!! Wow!!! There’s rumors, death threats to my family and my team, and just so many things crazy things being said. I am trying to take a moment for myself, but everything that’s happening is just making it harder for me. Don’t believe everything you read and hear. These fake emails everywhere were crafted by Sam Lutfi years ago… I did not write them. He was pretending to be me and communicating with my team with a fake email address. My situation is unique, but I promise I’m doing what’s best at this moment ???????????? You may not know this about me, but I am strong, and stand up for what I want! Your love and dedication is amazing, but what I need right now is a little bit of privacy to deal with all the hard things that life is throwing my way. If you could do that, I would be forever grateful. Love you ❤️❤️❤️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Zobacz: Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego! Wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze od 3,5 miesiąca zdjęcia

Zobacz: Britney Spears przerwała milczenie! Nagrała sensacyjny apel: „Moja sytuacja jest wyjątkowa” [WIDEO]

Zobacz: Britney Spears nagle trafiła do szpitala psychiatrycznego! Gwiazda przechodzi załamanie nerwowe!


Britney Spears ma chorego ojca

Britney Spears ma chorego ojca

KEVIN FEDERLINE TAKES THE KIDS TO THERE SOCCER GAME AND BRITNEYS PARENTS WERE ALSO THERE TO WATCH THE KIDS PLAY

Matka Britney Spears – Lynne

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×