Szukaj

Półnaga Britney Spears po wyjściu z psychiatryka dała obezwładniające show w bieliźnie! Widać, że w szpitalu dbała o swoją kondycję! [WIDEO]

Britney Spears - taniec w bikini

Britney Spears - taniec w bikini

Britney Spears niedawno wyszła ze szpitala psychiatrycznego. Gwiazda dzięki temu mogła spędzić Wielkanoc w gronie rodziny. Obecnie do sieci trafił genialny filmik nagrany przez piosenkarkę, w trakcie którego seksowna Britney odziana w bikini wygina się w pałąk.

W ostatnim czasie fani Britney Spears mieli ogromne powody do niepokoju. Okazało się, że piosenkarka od stycznia 2019 roku przebywała w szpitalu psychiatrycznym. Podobno powodem dla którego tam trafiła była silna depresja maniakalna. Oficjalnie sama piosenkarka plotek tych nie potwierdziła, sugerując że powodem hospitalizacji było załamanie nerwowe związane z nagłą chorobą jej ukochanego ojca.

Media plotkarskie sugerowały również, że piosenkarka przebywała w ośrodku zamkniętym już wcześniej i to wbrew swojej woli.  Fani gwiazdy zainicjowali nawet głośną akcję, która miała na celu nagłośnienie tej szokującej informacji, próbując uwolnić swoją idolkę.

Jak wiadomo w kwietniu Britney wyszła ze szpitala i pokazała się pierwszy raz w mediach. Prawdopodobnie wokalistka dostała przepustkę, aby spędzić święta z bliskimi.

Zobacz: Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego! Wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze od 3,5 miesiąca zdjęcia

Czy jednak było to tylko chwilowe wyjście?  W sieci pojawił się bowiem nowy filmik, sugerujący, że Britney jest w domu i to znakomitej formie fizycznej! Fani są w kropce, bowiem wcześniej ich idolka nie wygląda najlepiej, a na filmie jest w mistrzowskiej formie.

Na materiale wideo Britney w seksownym bikini demonstruje swoje umiejętności akrobatyczne. W pełnej krasie można podziwiać nagie wyginające się jak guma ciało piosenkarki. Nie wiadomo jednak kiedy filmik został nagrany. Być może jest to materiał archiwalny, a Britney aktualnie ponownie jest w szpitalu psychiatrycznym.

Obserwatorzy gwiazdy pop osłupieli z wrażenia, dawno bowiem świat nie widział Britney Spears w tak wybornej formie.

Musicie to zobaczyć!

Zobacz: Britney Spears przerwała milczenie! Nagrała sensacyjny apel: „Moja sytuacja jest wyjątkowa” [WIDEO]

Zobacz: Britney Spears wyszła ze szpitala psychiatrycznego! Wygląda jak cień samej siebie! Są pierwsze od 3,5 miesiąca zdjęcia

Zobacz: Britney Spears zniknęła, bo jest w ciąży?! Szalona teoria tabloidu


Britney Spears schudła po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Britney Spears schudła po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego

Britney Spears wydała oświadczenie

Britney Spears wydała oświadczenie

KEVIN FEDERLINE TAKES THE KIDS TO THERE SOCCER GAME AND BRITNEYS PARENTS WERE ALSO THERE TO WATCH THE KIDS PLAY

Matka Britney Spears – Lynne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×