Wirtualna Polska

Kasia Cichopek urządza się z Kurzajewskim we włoskim stylu. Projektant pokazał meble, które znalazł dla nich w Mediolanie!

Kasia Cichopek urządza się z Kurzajewskim we włoskim stylu. Projektant pokazał meble, które znalazł dla nich w Mediolanie!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski remontują dom, w którym chcą zamieszkać z całą rodziną. Wiadomo, że wnętrza będą we włoskim stylu. Projektant Jonatan Kilczewski pokazał meble, które znalazł dla zakochanych w samym Mediolanie. 

Wirtualna Polska

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka miesięcy temu ogłosili, że się spotykają. Zakochani łączące ich uczucie traktują bardzo poważnie i planują wspólną przyszłość. Ich rodziny doskonale się już znają. Maciej złapał także świetny kontakt z dziećmi swojej partnerki, czyli 13-letnim Adamem i 9-letnią Helenką.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wszystko zależy od nas, żeby mieć dobre relacje z osobami, z którymi jest się blisko, które nas otaczają. I to dotyczy nie tylko tych najbliższych, ale w ogóle funkcjonowania z ludźmi. Ja jestem człowiekiem uśmiechniętym, który lubi ludzi, lubi z nimi rozmawiać. Dla mnie to jest naturalne. Jeżeli w sposób naturalny, otwarty i dobry podchodzimy do tego, to naprawdę każdy jest w stanie zbudować dobrą relację.

Para jest w trakcie remontu domu w Starej Miłosnej gdzie do tej pory mieszkał Maciej ze swoją mamą. Teraz wprowadzi się tam także Kasia, jej dzieci, a swoje miejsce znajdą też synowie Maćka, czyli Julian, który ma 17 lat i Franciszek, który mieszka razem z żoną i córeczką we Włoszech.

Kasia Cichopek urządza dom we włoskim stylu. Zdjęcia

W kwestiach remontu i urządzania wnętrz para jest na tle zgodna, że Maciej postanowiła oddać całą inicjatywę Kasi. Jego ukochana zdała się natomiast na pomoc znanego projektanta wnętrz, Jonatana Kilczewskiego. Kasia wspólnie z nim prowadzi program Operacja Aranżacja na TVP Kobieta. Przystojniak pojawia się też często w Pytaniu na śniadanie, gdzie pokazuje nowe trendy wnętrzarskie i ciekawe rozwiązania aranżacyjne.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Teraz Jonatan skupia się przede wszystkim na urządzeniu domu Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek. Aby znaleźć wymarzone meble dla prezenterki, wybrał się aż do Mediolanu. Pokazał fanom między innymi sofę, którą wybrał do jej salonu.

Mam dzisiaj misję znaleźć: sofę i stół z krzesłami. Kasia Cichopek będzie po włosku, stylowo i przytulnie – tak jak chciałaś.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia sofy, którą Jonatan znalazł dla Kasi na targach w Mediolanie. Być może gospodyni Pytania na śniadanie zainspirowała się włoskimi wnętrzami gdy odwiedziła razem z Maciejem jego syna Franciszka, który mieszka razem ze swoją żoną we Włoszech.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maciej Kurzajewski o remoncie domu

Maciej Kurzajewski cały remont powierzył swojej ukochanej. Wyznał jakiś czas temu Jastrząb Post, że decydujący głos w tej sprawie ma Kasia, którą wspiera jej kolega architekt z programu Operacja aranżacja.

Wirtualna Polska

Tutaj dużo pomysłów jak finalnie będzie wyglądało to miejsce mają i Kasia i architekt, z którym Kasia miała przyjemność pracować przy okazji programu aranżacyjnego, takich metamorfoz TVP Kobieta. Daje nam to ogromną radość już na etapie koncepcji i tego, co później będziemy przeżywać. Wszyscy wiemy, że remont to nie jest łatwy czas. Ale widzimy cel i to jest bardzo ważne. Ja uważam, że w życiu w ogóle warto mieć cel i wtedy łatwiej jest do tego celu dochodzić, Ma się wtedy w sobie większą determinację.


Jonatan Kilczewski pokazał sofę dla Kasi Cichopek

Jonatan Kilczewski pokazał sofę dla Kasi Cichopek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Jonatan Kilczewski pokazał sofę dla Kasi Cichopek

Jonatan Kilczewski pokazał sofę dla Kasi Cichopek

Jonatan Kilczewski pokazał sofę dla Kasi Cichopek

Jonatan Kilczewski pokazał sofę dla Kasi Cichopek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki sam przymul ten architekt jak kochas pyzy

  • .....smieszne pisze:

   ..architekt hmm…zeby sie nie okazalo, ze katarzyna oznajmi niedlugo maciejowi,ze potrzebuje ”przestrzeni”a ta przestrzen bedzie miala imie jonatan

 • Clou pisze:

  najpierw kamień z zębów proszę usunąć, światowcy 🙂

 • Janeczek pisze:

  Chyba z mężem by więcej kasy zarobiła i była by z rodziną,najgorzej jak w kroku swędzi.

  • Gość pisze:

   na byłego mężą tona musiała zarabiać i utrzymywać dom i rodzinę , a jeszcze sponsorować mu wyjazdy zagraniczne,czemu teraz Hakiel to tylko spacery i w góry, bo skończył sie sponsor i brak kasy na wojaze,tyle jest prawdy

  • Gość pisze:

   Idealnie podsumowałeś🤣🙋‍♀️

  • Nie wirtuall pisze:

   Bardzo a to bardzo intensywny świąd kobiet i mężczyzn w kroku widać na WhatsAppie. Jeszcze men oczu dobrze nue otworzy już tam siedzi Jako żona wcale mezowi czy kochankowi kobieta potrzebna tylko do usług domowych.Res te dostarczają sobie nawzajem mężczyźni i kobiety na whatsappie. Coraz mniej rozmow w domu zainteresowania kobieta..jakze to przykre widząc mena podnieconego obra kofilmikami kobietami cpunkami wirtualnymi burdelino..obledw oczach mena .kłamstwa,blokowany telefon ,spaniel z telefonem dziwne tajemnicze rozmowy masz milczeć by baba dzwonica nie słyszała że men nie jest sam.Cale dnie men uwiazany do sms pisanych do byłych kochanek Grazyn bidulek które men zostawił a one są ciągle powracaja oczekują sponsorowania.Pozytek z mena ćpuna wirtualnego żaden ani w domu ani w łóżku.Zero potrzeb mlode nagie laski w wieku córek to jest podnieta. Siekiera nie odrabiesz mena od whatsappa. Ślepy gluchy nie przytomny..reaguje na słowa wirtualnej baby typu :Ozesz qorva czego milczysz ile mam czekać.Chorzy mężczyźni chore kobiety i fantylni.ludzie chorzy psychiczne. Mężczyźnie do niczego nie jest w domu potrzebna kobieta..wystarczy mu telefon.i whatsappa. Nawet nie zauwazy ze jest w pustym domu całe dnie wieczory siedzi i.klka adoruje ogląda i diabli wiedzą co jeszcze..jak żałosny jest widok.gdy sobą zasłania telefon manewry wykonuje by ukryć co ogląda.To uzależnienie nie do wyleczenia..bierzcie sobie baby Grażyny cpunow wirtualnych.Czy to uzależnienie minie po 70latach życia..chyba nie.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  …po stare meble to do Mediolanu ….tam wystawiaja stare na ulicy oj mozna wybrac i to za darmo….no to bedzie miec p. katarzyna tanio modnie i wygodnie😊😊😊

  • halo pisze:

   Kasia kupila meble w salonie, a te co stoja na ulicy, to zostawila dla petardy, bo jak wszystko wyprzeda to nie bedzie miala na czym siedziec ani spac.

  • Gość pisze:

   Swój dom rozfurmanić a remontować cudzy… No no…

 • GośćAga pisze:

  Bardzo dobrze życze jej szczęścia zMaćkiem Ona zasługuje na szczęście oboje kochają ludzi nie żywią urazy nikogo nie obrażają szacun

  • ..... pisze:

   Zasługuje na szczęście ? Za dorabianie miesiącami rogów Hakielowi ? Gratuluje postawy.

 • Gość pisze:

  Ale karierę zrobiła. Przystojnego, młodego, dobrze wykształconego męża zamieniła na dziadka po maturze, teraz remontuje starą chałupę, by zamieszkać z jego mamą i dziećmi, jego i swoimi, ale swoimi to co dwa tygodnie. Dobre to, he he he.

  • Gość pisze:

   własnie zaczeła zarabiać na siebie i dzieci , anie na nieroba Hakiele, co ślizgał się na jej plecach,popieram Kasi odwagę

  • Gośćomg. pisze:

   to chyba nie twoj problem z kim beda mieszkac? widocznie lepszy ten ,,dziadek,, po maturze, niz ten ,mlody wyksztalcony”, beksa, nieudacznik, len i tylko mu lans na Kasce w glowie oraz oczywiscie ta ohydna szczeka. Skonczyl sie ,sponsor/Kaska/ to i wycieczki zagraniczne tez, a ta biedna Dominike ciagnie po lasach co za wstyd……

  • GośćByann pisze:

   Dokladnie, jeszcze Pyzie dziadus blokiem wyjdzie

  • Gośćlutos pisze:

   Przyda się Kaśka do opieki. Nad stroszą panią..darmowa opieka to ważne..kurzaj wie co robi matka z Kaśka on znajdzie młodsza siuske.kaska będzie od zmiany pampersów babci.

 • Gośćada pisze:

  Co za szopka,pokaż pan jeszcze kibel we włoskim stylu chcemy to zobaczyć koniecznie

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×