Szukaj

Ciężarna Anna Lewandowska pokazała brzuch! Jej wpis zrobi na was wrażenie: „Dziś moje ciało ma inne zadanie”

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Ciało to główny atut Anny Lewandowskiej, bo dzięki niemu zarabia ogromne pieniądze. Jednak od kilku tygodni to nie ono jest dla niej najważniejsze, a fakt, że drugi raz zostanie mamą. Swój brzuch przygotowuje, jak sama mówi, jako domek dla nowego dziecka.

Nie od dziś wiadomo, że rodzina dla Anny Lewandowskiej jest najważniejsza. Fakt, że stworzyła motywujący do zdrowego trybu życia blog Healthy Plan by Ann, napisała kilka branżowych książek i uchodzi za specjalistkę od spraw fitnessu i żywienia jest pewnie dla Ani bardzo istotny, ale nie tak, jak przyjście na świat kolejnego dziecka.

Czy Anna Lewandowska boi się przytyć w ciąży?

Dziś gwiazda nie skupia się na mięśniach brzucha, lecz na tym jak go przygotować na kolejną ciążę. Na Instagramie zaprezentowała siebie w szczytowej formie i zadała pytanie, czy jeszcze wróci do takiego stanu?

Czy wrócę do takiego stanu? Nieważne! Teraz nie ma to najmniejszego znaczenia.
Dziś moje ciało ma inne zadanie. Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia…  i to jest najważniejsze – napisała.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska trenuje w towarzystwie Klary. Córka sportowców czuje się na siłowni jak ryba w wodzie!

Trenerka ze spokojem podchodzi do swojej drugiej ciąży. Jest przecież matką dwuletniej Klary, więc doskonale wie, co czeka ją i co czeka jej ciało. Wie też, co trzeba zrobić, by zbyt długo nie borykać się ze zbędnymi kilogramami po urodzeniu:

Jest tylko jedna droga, żeby tak się zadziało. Róbmy to, co podpowiada nam nasze ciało. Jemy „dla dwojga” nie „za dwoje”, odpoczywamy, trenujemy (jeśli nie ma przeciwwskazań) albo duuużo spacerujemy.
Statystycznie wiele kobiet boryka się z powrotem do wagi sprzed ciąży. Nie martwmy się, wszystko w swoim czasie – radzi trenerka.

View this post on Instagram

Will I return to this shape? It really Doesnt matter! Today my body has a different task. Now this #muscular #belly is a home for a new life … and that's the most important thing! ____ Tak było???? Czy wrócę do takiego stanu????? Nieważne! Teraz nie ma to najmniejszego znaczenia. Dziś moje ciało ma inne zadanie. Teraz ten umięśniony brzuch jest domkiem dla nowego życia… ???? i to jest najważniejsze???? ____ Pewnie wszystkie zadajemy sobie to pytanie: „Czy uda mi się wrócić do sylwetki sprzed ciąży?” To normalne. Jest tylko jedna droga, żeby tak się zadziało. Róbmy to, co podpowiada nam nasze ciało. Jemy „dla dwojga” nie „za dwoje”, odpoczywamy, trenujemy (jeśli nie ma przeciwwskazań) albo duuużo spacerujemy???? Statystycznie wiele kobiet boryka się z powrotem do wagi sprzed ciąży. Nie martwmy się, wszystko w swoim czasie. Przypomnę tylko, że w mojej app znajdziecie ????Healthy Mom, treningi, które można robić już po uywie 6 tyg od porodu naturalnego (ciecie cesarskie – 12tyg). Trzymam za Was kciuki (za siebie też????). I pamiętajmy, że ciało to nie wszystko ???????? ________ #annalewandowska @babybyann #pregnant #momslife #healthymom #training @diet_training_by_ann #healthyfood #pregnancydiet #babybyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

I przypomina, że w jej aplikacji Healthy Mom są zestawy treningów, które można robić już po upływie 6 tygodnia od naturalnego porodu. Choć gwiazda sama pociesza kobiety, że ciało to nie wszystko, to jesteśmy pewni, że Ania sama będzie korzystała ze swoich porad, gdy tylko już będzie to możliwe. I słusznie. Anna Lewandowska jest doskonałym przykładem na to, że gdy się czegoś bardzo chce można to osiągnąć.

Zobacz: Ciężarna Anna Lewandowska przyłapana na luksusowych zakupach. Zabrała ze sobą słynną stylistkę gwiazd


Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska po raz drugi zostaną rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×