Jacek Rozenek podsumował Radka Majdana. Nie każdy posunąłby się tak daleko w wypowiedzi o nowym partnerze eks-żony

Jacek Rozenek i Radosław Majdan

Jacek Rozenek i Radosław Majdan

Jacek Rozenek, były mąż Małgorzaty Rozenek, wypowiedział się w sprawie Radosława Majdana. Padła szczera wypowiedź. Co o nim myśli?

Jacek Rozenek to wzięty aktor. Stworzył wiele ciekawych kreacji filmowych, a w ostatnim czasie skupia się na dubbingu. W życiu prywatnym był mężem Małgorzaty Rozenek. Para doczekała się dwóch synów. Związek ich rodziców nie przetrwał próby czasu, a Gosia związała się później z Radosławem Majdanem. Jakie relacje łączą mężów influencerki?

Aktor podzielił się szczerą opinią na temat „następcy”.

Jacek Rozenek o Radosławie Majdanie. Co powiedział?

Wypowiedział się na jego temat w rozmowie z Party, podczas której wyznał, że wcale nie jest zły, że Radek wychowuje jego synów, Stanisława Tadeusza.

Kłopot byłby, gdyby się nimi nie zajmował. Ale to jest fajna rodzina. Radosław Majdan to świetny chłopak. Jestem mu wdzięczny.

Wyznał, w jaki sposób spędza z dziećmi święta. Jak się okazuje, oddał inicjatywę żonie. Wszystko przez swoją chorobę i przez to, że synowie całkiem niedawno doczekali się braciszka, Henryka, którego ojcem jest przywołany już Radosław.

Do chwili, kiedy zachorowałem, organizowaliśmy je raz u Małgosi, a raz u mnie. Ale teraz ona ma małe dziecko, a moi synowie brata. Nie będę przecież rozdzielał rodziny.

Spodziewaliście się, że Jacek i Radek tak się lubią?

Choroba Jacka Rozenka

Poprzedni mąż Gosi w 2019 roku przeszedł rozległy udar mózgu. Przez wiele miesięcy uczestniczył w kosztownej rehabilitacji. Niestety wpędziło go to w długi.

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką – zdradził w rozmowie z magazynem „Świat i ludzie”.

Była żona wspiera go w trudnym dla niego czasie.

Jacek ma ogromne problemy ze zdrowiem. To jest trochę tak, że choroba nigdy nie wybiera i to nie jest nigdy niczyja wina. Dla mnie jest najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu – powiedziała Jastrząb Post.

Wywiad z nią na ten temat zobaczycie poniżej.


Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek - Bal Dziennikarzy

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek - Bal Dziennikarzy

Jacek Rozenek i Małgorzata

Jacek Rozenek i Małgorzata

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

27 - 28.08.2005 Zakrzow 8 Jezdzieckie Mistrzostwa Gwiazd Zakrzrow 2005 foto Piotr Podlewski / Oko Na Swiat

Komentarze

 • GośćHeniu pisze:

  A ja wiem że to fałsz.

  • Gość pisze:

   Można tylko pogratulować takiej wypowiedzi ja przede wszystkim panie Jacku życzę panu dużo zdrowia mam bo to jest najważniejsze

 • Nie lubię rozynôw pisze:

  Dzidzia piernikowa

 • Gość pisze:

  Ludzie pokpiwali z Malgoni, że związała się z kopaczem, że jak to, z byłym blachary itp., a prawda jest taka, że od samego początku było widać, jak szczerze po ojcowsku Majdan traktuje chłopców i, co ważniejsze, jak oni do niego lgna i swobodnie się z nim czują. Dzieci nie kłamią. Dla każdej matki, która ma dzieci, ważne jest jak nowy partner odnajdzie się w nowej roli. Po Msjdzsnie było widać.ze chłopców pokochał. i widac to nadal, mimo że ma swojego syna.
  To było widać od zawsze, na każdym wspólnym zdjęciu.szczeholnie po dzieciach.
  Zarzucano nawet Majdanowi, że nie powinien im tak ojcować, bo oni mają ojca., vo oczywiście było kompletna bzdurą, bo jak relacje chłopców z ojcem były dobre, podobnie jak z była zona i jej mężem, to nie ma mowy o żadnej zazdrości, bo tu nikt z nikim nie konkuruje, tylko wszyscy się szanują, wspierają., a dzieci tylko na tym zyskują.
  Jak Rozenek zachorował, to cała rodzina Majdaniw przesiadywała w szpitalu, jak Gośka nie mogła, to Majdan z chłopcami chodził do ich ojca. Gośka zrezygnowała z alimentow, wspierali go finansowo, pomogli załatwić dobrych lekarzy, rehabilitacje.
  Po prostu super ludzie – wszyscy – a dzieci mają dobry przykład na przyszłość.
  Gdzies po drodze, vos poszlo nie tak i się rozstali, ale jako malzenstwo, a nie jako ludzie i nie jako wspólni rodzice. No i Majdan się w ten układ idealnie wpasowal:)))
  Rozenkowi zdrowia, a wszystkim, oby tak dalej:))

  • GośćAnia pisze:

   No nic tylko wypowiedź kogoś z kręgu Rozenkowej. A twg to z wywiadu z Rozenkiem raczej wynika że „Gośka” odwiedziła go tylko raz, ich dzieci też. Następny raz spotkała się już tylko w sprawie domu u notariusza ( to może ta jej pomóc darmowa nie była tylko opłacona domem, ale kto to wie). Ważne że wszyscy w zgodzie żyją i chociaż brudów jeśli jakieś są publicznie nie piorą.

  • Gość pisze:

   Chociaż raz coś pozytywnego,pozdrawiam

  • Gość pisze:

   No nie. Nie znam ich i nigdy się nie spotkaliśmy, ale przecież czytam i oglądam, a o wizytach w szpitalu opowiadały pielęgniarki dla którejś gazety. Nie będziemy się „bić” o s, czegoly, ale faktem jest, że mu załatwili lekarzy.
   Co do notariusza, nie pomyślałaś, że w ten sposób Rozenek uciekł przed przejęciem mienia po ogłoszeniu upadłości. Zamiast tego dom może być na synów.
   Widać że się wspierają i sobie ufaja.
   To nie tak częste w tych czasach, już o wspólnym spędzaniu świat, łącznie z byłymi teściami, nawet nie wspomnę.

  • Gość pisze:

   Święta racja ( nie jestem z kręgu Rozenkow)

  • marky pisze:

   Rozenkowa przestań sama sobie wpisy robić. Sama jesteś blachara

 • Gość pisze:

  PRzeraza mnie, ze ludzie nie dbaja o zabezpieczenie swojej przyszlosci, tylko bezmyslnie wydaja pieniadze.

  • Gość pisze:

   Święta racja!

  • Justyna szykowna Kuźniewska pisze:

   Można tylko pogratulować takiej wypowiedzi ja przede wszystkim panie Jacku życzę panu dużo zdrowia mam bo to jest najważniejsze

 • Gość Ewa pisze:

  Dobrze że to rozstanie było z klasa i duży plus że go wspiera

  • Gość pisze:

   Inne pary showbiznesu mogli by brać z nich przykład

  • GośćPaweł pisze:

   To jest totalna patologia, ale w takich czasach przyszło nam żyć. Facet „dupi” mi żonę, a ja go lubię, i mam mu prawić komplementy. Patologia.

  • Gość pisze:

   @GośćPaweł
   Strasznie prymitywna wypowiedź i takież samo rozumowanie. „Facet dupi mi żonę” – to jest dopiero patologia, – i język, i traktowanie żony, jak własności, dokładnie tam cie umiejscawia.
   Nie wiesz dlaczego się rozstali i jak przed nim wyglądało ich malzenstwo.za to Rozenek i Majdan, achowuja się jak faceci, a nie jak du… ki.

 • Gośćewela pisze:

  Rozstanie z pelna klasa ,wzajemny szacunek takpowinno byc

 • Gość pisze:

  Ona 30 tys. miesięcznie za luksusy, on chory bankrut – przynajmniej sympatyczny

  • Gość pisze:

   Przecież mu pomagają, ale mają synów na wychowaniu, prywatne szkoly, firmę pracowników.a długi Rizenka mogą sięgać mln. Jakieś kredyty itp. To prościej ogłosić upadłość konsumencka, niż doprowadzić druga rodzinę do upadłości. Rozenek na pewno jest szczęśliwy, że jego synowie są zabezpieczeni, a on sam też ma wdparvie Majdanowi, więc nie zaglądaj komuś do kieszeni, bo oni wspólnie dają sobie radę.

  • Gość pisze:

   Zarabia i wydaje na co ma ochotę, a zazdrosnym gołodupcom nic do tego.

 • Gość pisze:

  I to jest kultura po każdej stronie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×