Najgorętsza para „TZG” ujawniona! Oto taneczny partner Jacka Jelonka. Polsat ściągnął to ciacho specjalnie z zagranicy

Jacek Jelonek w Tańcu z Gwiazdami

Jacek Jelonek w Tańcu z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 13. Już wiadomo, z kim Jacek Jelonek stworzy męski duet w najnowszej edycji show. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Po rocznej przerwie Taniec z Gwiazdami ponownie wraca na antenę. Polsat przez kilka tygodni ujawniał nazwiska kolejnych uczestników 13. edycji programu, która pojawi się już w jesiennej ramówce. Jedną z osobowości jest Krzysztof Rutkowski, który całe honorarium chce przekazać na cele charytatywne. Wiadomo też, że detektyw zatańczy z Sylwią Madeńską.

Oprócz wymienionego już detektywa zatańczą dla fanów:

  • Łukasz Płoszajski
  • Maja Włoszczowska
  • Michał Mikołajczak
  • Agnieszka Litwin
  • Wiesław Nowobilski
  • Jacek Jelonek
  • Natalia Janoszek
  • Ilona Krawczyńska
  • Jamala
  • Karolina Pisarek

Właśnie się okazało, kto stworzy pierwszy męski duet w historii polskiej edycji.

Taniec z Gwiazdami 13. Z kim Jacek Jelonek stworzy męski duet?

Jacek Jelonek został zaangażowany do Tańca z Gwiazdami. 35-latek jako pierwszy w historii formatu w Polsce, zatańczy z innym mężczyzną. Co ciekawe Polska jest przedostatnim krajem (zostaje Estonia), który zdecydował się na stworzenie duetu jednopłciowego w trakcie widowiska.

W rozmowie z Jastrząb Post przyszły tancerz wyjawił, że to jego partner, Oliwer, zachęcał go do udziału w show.

Na razie są psychiczne przygotowania. Oliwer dowiedział się jako pierwszy i jako pierwszy bardziej się ucieszył ode mnie, ja byłem bardziej zestresowany niż on. Mogę powiedzieć, że była to wspólna decyzja, bo Oliwer pchał mnie do tego, powiedział, żebym szedł.

Ponadto zaproponował mu pomoc w przygotowaniach.

Ja mu płakałem, że nie umiem tańczyć, on powiedział, że mnie nauczy, nauczy mnie kroków. Obudziła się we mnie natura buntownika. Wydaje mi się, że ludzie, którzy idą pod prąd i robią coś wbrew wszystkim, czego od nich oczekują, tu mówię o tym, że zatańczę z mężczyzną, to chyba są w stanie coś zmienić. Nie idę utartym szlakiem, nie zatańczę z kobietą, tylko z mężczyzną. Może to coś zmieni. I Fajnie.

Już wiadomo, z kim zatańczy Jelonek. Okazuje się, że męski duet z przystojniakiem stworzy debiutant na parkiecie polskiego wydania Tańca z Gwiazdami, który jednak ma spore doświadczenie z formatem, bo występował w brytyjskiej wersji.

Jak dowiedziały się WP Gwiazdy, to właśnie Michael zatańczy tej jesieni z Jackiem Jelonkiem, jednocześnie tworząc pierwszą w Polsce męsko-męską parę. Obaj panowie spotkali się już na sali treningowej i przygotowują się do pierwszego odcinka. Efekty ich pracy zobaczymy już za kilka tygodni na antenie Polsatu – czytamy.

Kim jest Michael Danilczuk?

Michael Danilczuk wystąpi w polskiej edycji show, co już potwierdził na Instagramie. Ma na koncie liczne sukcesy w Polsce i poza jej granicami.

Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych. Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji „Tańca z gwiazdami”, BBC „Strictly Come Dancing”, a nawet występował przed królową Anglii – napisano na profilu programu.

Jak wam się podoba ten duet?


Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Michael Danilczuk w Tańcu z Gwiazdami zatańczy z Jackiem Jelonkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×