Podłączony pod tlen i blady ze zmęczenia Jacek Borkowski walczy z COVID-19. Jest zdjęcie ze szpitala

Jacek Borkowski ma koronawirusa

Jacek Borkowski ma koronawirusa

Jacek Borkowski walczy z koronawirusem. Aktor o wszystkim poinformował fanów i opublikował zdjęcie prosto ze szpitalnej sali. W jakim jest stanie?

Jacek Borkowski to aktor doskonale znany widzom serialu Klan. Od wielu lat działa w show-biznesie i realizuje się jednakowo na dużym, jak i małym ekranie, czy też w teatrze. Sympatię widzów przyniosła mu jednak uwielbiana telenowela. Od dwóch dekad gra w niej postać Piotra Rafalskiego. Regularnie pojawia się też w różnego rodzaju programach rozrywkowych. Kilka lat temu ze względu na swoje umiejętności wokalne został zaproszony do udziału w Jak oni śpiewają?. Artysta ma na swoim koncie nie tylko niezapomniane kreacje aktorskie, ale także całkiem bogatą dyskografię.

Borkowski może się pochwalić dosyć bujnym życiem towarzyskim. Na swoim koncie ma aż trzy nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Elżbieta Jasińska, która jest matką Karoliny, córki Jacka, którą widzowie doskonale pamiętają z roli w serialu Na dobre i na złe. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Jacek Borkowski walczy z koronawirusem

Jacek Borkowski zawsze chętnie udzielał wywiadów i informował fanów o tym, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Jakiś czas temu, zdradził, jak doszło do tego, że unieważnił małżeństwo kościelne z pierwszą żoną. Borkowski skłamał wówczas, że jest gejem, by otrzymać rozwód z rąk kościoła. Teraz jednak opublikował w sieci bardzo niepokojące zdjęcie. Okazuje się, że aktor walczy z koronawirusem.

Niestety Jacek Borkowski zaraził się COVID-19, a jego stan wymaga hospitalizacji i podawania tlenu. Wynika z tego, że zakażenia nie przechodzi łagodnie. Opublikował kadr ze szpitala, którym zaniepokoił fanów. Aktor jest bardzo blady i wyraźnie zmęczony. W opisie przyznał, że nie zdążył się zaszczepić:

No i nie zdążyłem się zaszczepić – napisał pod zdjęciem.

No i nie zdążyłem się zaszczepić….

Posted by Jacek Borkowski on Sunday, April 11, 2021

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani chcą dodać swojemu ulubieńcowi otuchy i ślą słowa wsparcia.

  • Panie Jacku wszystko będzie dobrze.
  • Trzymam kciuki za zdrowie.
  • Proszę się trzymać i nie poddawać. Da się z tego wyjść.
  • Jak mi przykro. trzymam kciuki i życzę zdrowia.

My również życzymy aktorowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.


Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

21-08-2012 WarszawaJesienna ramowka TVPfoto: Daniel Wysocki/ONS

21-08-2012 Warszawa Jesienna ramowka TVP foto: Daniel Wysocki/ONS

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Komentarze

  • Gość pisze:

    O czym ten ktos pisze ? czy ktos wie? pytam bo nie wiem

  • Gość pisze:

    Taki lajf nie ma lekko spisz z dziadem babcia 70 lat wiesz ile ta kawalerka to jest deb..lizm nie to polska pozniej na ta wille znajde pelno takich jak nie chcesz to wypierd..laj i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×