Jacek Borkowski przez COVID-19 ledwo mówi i oddycha: „Czuję się bardzo źle”. Nie tylko choroba spędza mu sen z powiek

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski zmaga się koronawirusem. W nowym wywiadzie opowiedział o swojej dramatycznej walce. W jakim jest stanie?

Jacek Borkowski zdobył popularność dzięki serialowi KlanChociaż od wielu lat działa w show-biznesie i co jakiś czas pojawia się zarówno w teatrze, jak i na dużym oraz małym ekranie, sympatię widzów zyskał we wspomnianej telenoweli. Tam od ponad dwóch dekad wciela się w postać Piotra Rafalskiego.

Niestety niedawno aktor podzielił się z fanami nie najlepszymi wiadomościami. Poinformował, że zaraził się COVID-19. Jego stan jest na tyle poważny, że wymaga hospitalizacji i podawania tlenu. Gwiazdor Klanu opublikował w social mediach zdjęcie ze szpitala, na którym jest blady i zmęczony. W opisie zdradził, że nie udało mu się zaszczepić.

Jacek Borkowski o walce z koronawirusem. W jakim jest stanie?

Jacek Borkowski w nowym wywiadzie zdradził, że niestety hospitalizacja jest u niego konieczna. Bardzo źle się czuje – ledwo mówi i oddycha. Pomaga mu podawany tlen:

Nie wiem kiedy z wyjdę ze szpitala. Hospitalizacja u mnie jest niestety konieczna. Czuję się bardzo źle. Tak źle się chyba nigdy nie czułem. Przede wszystkim ledwo mówię i oddycham. To jest najgorsze. Pomaga mi podawany tlen. Nie mam na nic siły, więc proszę trzymać kciuki żebym szybko pokonał to cholerstwo – komentuje w rozmowie z Faktem.

Aktor dodał, że jest wdzięczny za wszelkie przejawy życzliwości, które otrzymał w ostatnim czasie:

 Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. To miłe i ważne.

Choroba nie jest jednak jedynym zmartwienie Borkowskiego. Podobno sen z powiek spędza mu też matura syna, Jacka, którą zdaje w tym roku:

Martwię się o Jacka, który w tym roku zdaje maturę. W zasadzie on z tych 3 lat liceum w szkole był 1,5 roku. Sam jestem za tym, żeby nie puszczać dzieci, zwłaszcza młodzieży, teraz do szkół, bo możliwość zarażenia się zwiększa. Cokolwiek jednak byśmy mówili, w świat wychodzi człowiek trochę niedouczony – stwierdził w styczniu w rozmowie z Faktem zatroskany Borkowski.

Syn aktora dobrze poradził sobie z testami próbnymi. Mimo to jego ojciec i tak się niepokoi:

Jacek uczy się bardzo dobrze, co potwierdziły próbne testy, jakie zdał na piątki. Ale należy wziąć pod uwagę, że dwa ostatnie lata liceum uczył się zdalnie. Czy jest przygotowany na tyle, by dostać się na stosunki międzynarodowe? – mówił Jacek Borkowski w innym wywiadzie.

Na żywo podaje, że Jacek Borkowski wierzy, że syn dopnie swego, zdobędzie indeks Uniwersytetu Warszawskiego i da mu powody do dumy, a on pokona chorobę, by móc świętować ten sukces.


Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Rodzina chce odebrać Jackowi Borkowskiemu dzieci

Rodzina chce odebrać Jackowi Borkowskiemu dzieci

Gala Akademii Dobrego Stylu 2016 - Jacek Borkowski

Gala Akademii Dobrego Stylu 2016 - Jacek Borkowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Omg!!!! Nastepny sie sprzedal!

 • Gość pisze:

  Nastepny piasek umierający ale wywiad udziella, śmiech na sali

  • Piotr Karpiel pisze:

   Następnym razem jak mnie dopadnie sraczka ,która zwala z nóg i nie daje dojść do siebie przez tydzień ‐ też sobie taki filmik pierdolnę ‐ a co !!! ŻENADA !!!

 • Robert pisze:

  Panie aktorze idź pan do hospicjum,zobaczysz co to jest cierpienie , życzę zdrowia cokolwiek panu dolega ale przestańcie już robić to przedstawienie covidove.

 • Gość pisze:

  Dlaczego nie zgłosił się do dr Bodnara może by mu pomógł

 • Gość pisze:

  Ale większość z was ma nasrane we łbach… masakra

 • Gostek pisze:

  Prawdziwe chory człowiek w nosie ma wywiady albo jeszcze fotografowanie się w chorobie, kto jeszcze na tym etapie plandemii wierzy w te kpiny? Leczcie choroby współistniejące ponieważ to jest problem a covid to tylko porządny dodatek do kieszeni koncernów i rozgrywki polityczne, wspierajmy się w szerzeniu wiedzy i poznawaniu naszych praw bo za naszymi plecami coraz ich mniej

  • Gość pisze:

   Ty kolego nie wiesz czym jest i jak rozwala ludzi covid.Idź się doucz a nie słuchaj kretynów mówiących o tzw.plandemii bo pożytecznego idiotę z ciebie zrobili.

 • Gośćinna pisze:

  Respiratora nie podali ?czyli nie jest źle hehe

 • Gość pisze:

  A i jeszcze jedno… Ciężko oddycha i jest słaby ale wywiady udziela… Śmiech na sali. Komediant

 • Gość pisze:

  Ostatnio stało się popularne wśród celebrytów relacjonowanie „ciężkiego” przebiegu choroby zwanej Covid. Zrobili z tego prywatny teatrzyk bohaterskiej walki z wrogiem świata. Pomijając rozdmuchaną pandemię dla zysku korporacji farmaceutycznych i ich cichych współpracowników, to obserwujemy właśnie egoizm półświatka celebryckiego, który wymusza na zwykłych ludziach współczucie dla ich tak zwanego ciężkiego stanu. Panie Borkowski, a czy Pan współczuje innym chorym. Wstydź się człowieku. Gardzę takimi jak pan.

 • BJ pisze:

  Życzę Panu dużo zdrowia i sił,modlimy się za wszystkich chorych😍

 • Gość pisze:

  Zdrowia i siły do pokonania tej cholery. Szybkiego powrotu do zdrowia i Klanu. Czekamy !!!🥰

  • Piotr Karpiel ‐ nie wstydzę się swojego nazwiska ! pisze:

   A pod spodem w reklamie ,,szczepionek „czaruś który kiedyś był Panem Cezarym ‐ tylko się wpierdolił w reklamę ,,szczepionek „które nie są szczepionkami ,a jego edytka załatwiła mu kontrakt ( azyl ) w …….Rosji !!!!!!

 • Gość pisze:

  Ludzie opamietajcie się

 • Gość pisze:

  Nie było dla niego roli ostatnio w filmach berze się za propagandowe reklamy tzn udawanie chorego. Tak. To. Działa w wielu krajach nie mieszkam w Polsce i wiem co nie co. Państwo chce poszerzać strach w ludziach po przez uznawane osoby. Wystarczy że kasa się zgadza

 • Gość pisze:

  Już przestańcie się fotografować z tymi maseczkami.

 • Gość pisze:

  Ledwo oddycha!!!!!!!?????????????? ale zdjęcie potrafi zrobić,podeślijcie jakąś kobietę to mu od razu przejdzie.Tym celebrytom,naprawdę życzę poważnej choroby ,bolesnej.Wtedy porozmawiamy.

 • Arnold pisze:

  Kolejny celebryta wziął za reklamę covida.
  Ludzie kupujcie amantedynę i tamiflu, nie dajcie się robić w balon.

  • Gość pisze:

   Panie Borkowski trzymam mocno kciuki za pana powrót do zdrowia
   Wszystko będzie dobrze 👍🏻

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×