Wiadomo, co dalej z Izabellą Krzan w „Pytaniu na śniadanie”. TVP podjęła decyzję

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan od niedawna prowadzi Pytanie na śniadanie. Na wizji partneruje jej Tomasz Kammel. Wiadomo, czy gwiazda Koła Fortuny zwiążę się ze śniadaniówką na dłużej.

Tomasz Kammel jest jedną z kluczowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi programy rozrywkowe, a od 12 lat współprowadzi Pytanie na śniadanie. W ostatnim z wymienionych show przez kilka ostatnich lat partnerowała mu Marzena Rogalska. Dziennikarka zrezygnowała jednak z pracy w publicznej telewizji, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu.

Izabella Krzan dołącza na stałe do ekipy Pytania na śniadanie?

Rogalską w Pytaniu na śniadanie zastąpiła Izabella Krzan, gospodyni teleturnieju Koło Fortuny. Na wizji pojawiła się dzień po tym, jak Marzena zrezygnowała z pracy. Nowa prowadząca tuż po debiucie w śniadaniówce dodała post na Instagramie, w którym podzieliła się emocjami, jakie jej towarzyszyły. Ujawniła, że w nocy poprzedzającej występ przed kamerami, nie mogła zmrużyć oka:

Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w „Pytaniu na śniadanie”. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. Trzygodzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną również przeze mnie… Czasami jesteśmy wrzucani przez los na głęboką wodę, ale może i tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostałam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze dużo nauki – napisała w sieci.

Chociaż produkcja Pytania na śniadanie nie ujawniła, czy nowa prowadząca może liczyć na pracę w programie, jeden z pracowników wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Pudelkiem. Zdradził, że nie jest wykluczone, że Krzan, jeśli się sprawdzi, zostanie w programie na dłużej:

Jeśli się sprawdzi, ma szansę na stałe zagościć w grafiku. Nie wiadomo jednak, czy jej stałym partnerem zostanie Tomek Kammel. Zniknięcie Marzeny Rogalskiej wywołało dość napiętą atmosferę na planie, ekipa jest smutna i przybita.

Wygląda na to, że Izabella Krzan spodobała się producentom. Nowa prowadząca Pytanie na śniadanie w rozmowie z Twoim imperium zdradziła, że dołączy do zespołu śniadaniówki na stałe. Ujawniła, że jej partnerem na wizji będzie Tomasz Kammel:

Zostaję w Pytaniu na śniadanie na dłużej. Razem będziemy występować w telewizji w środy.

Gospodyni Koła Fortuny dodała, że dziennikarz bardzo ją wspiera i udziela jej mnóstwa cennych rad:

Tomasz bardzo mnie wspiera. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie to robić. Zachowuje się po koleżeńsku, pomaga mi i daje dużo rad.

Izabella Krzan podkreśliła, że chociaż dostała pracę w śniadaniówce, nie zamierza rezygnować z drugiego programu, który prowadzi na antenie TVP. Ekipę Koła Fortuny traktuje bowiem jak bliską rodzinę.


Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Izabella Krzan w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Tomasz Kammel i Iza Krzan - różnica zdań w sprawie choinek w studiu PnŚ

Izabella Krzan- Wiosenna ramówka TVP 2021

Izabella Krzan- Wiosenna ramówka TVP 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×