Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie. Choć trwa remont, to już roi się w nim od luksusów. Tak mogą żyć tylko milionerzy!

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie. Jest jeszcze w trakcie remontu. Po tych ujęciach widać, że jest ogromne i pełne luksusu.

Izabela Janachowska karierę zaczynała jako tancerka. Sławę przyniósł jej udział w show Taniec z gwiazdami. Później żywo zainteresowała się tematyką weddingową. Zaczęło się od bloga ślubnego, a potem jej działalność tylko się zintensyfikowała. Założyła branżową firmę i dostała angaże do programów telewizyjnych o takiej tematyce.

Sama ma doświadczenie na tym polu również w życiu prywatnym. W 2014 roku stanęła na ślubnym kobiercu u boku milionera, Krzysztofa Jabłońskiego. Para ma jedno dziecko: Christophera, który przyszedł na świat ponad trzy lata temu. Zgrana rodzina musi się mierzyć z okropnymi atakami. Ostatnio prym wjedzie w nich Paulina Smaszcz.

Była żona Macieja Kurzajewskiego posunęła się do zarzucenia Izie, że ta żyje na koszt męża i go wykorzystuje.

Krzysztofa znam wiele lat i znam historię, jak opuścił swoją mega inteligentną żonę Katarzynę i jaka była związana z tym trauma i historia. Wiedziałaś za kim biegasz i za jakimi pieniędzmi i że nie odpuścisz milionera, dla torebek, ciuchów i brandów, które są dla ciebie ważniejsze niż ludzie i relacje – napisała do niej.

Obrzydliwe zarzuty spotkały się z reakcją Krzysztofa. Mężczyzna wkroczył do akcji i zagroził Izabeli prawnikami. Jasno pokazał, że nie godzi się na takie traktowanie swojej żony, tym samym dementując złośliwe plotki.

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Iza, Krzysztof i Christopher w ostatnich dniach wypoczywali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Już wrócili do Polski, a ekspertka ślubna odwiedziła swoje nowe mieszkanie . Apartament jest w remoncie, ale już robi wrażenie. Widać, że metraż nieruchomości nie zalicza się do najmniejszych. Pojawiły się w niej pierwsze luksusowo wyglądające meble i zdobienia.

Ujęcia z filmów, które Izabela dodała na Instastory, znajdziecie tekstem.

Jeszcze przed chwilą smażyliśmy się na słoneczku, a teraz już wróciliśmy do Polski. Chris już w przedszkolu, a ja pierwsze swoje kroki postawiłam na naszej budowie. Co mogę wam powiedzieć, remont trwa. Oczywiście są wielkie zmiany w porównaniu z tym, kiedy wyjeżdżaliśmy, ale biorąc pod uwagę to, że chcemy się przeprowadzić przed świętami, to mam wrażenie, że jesteśmy w proszku – raportowała w nich zawiedziona bussineswoman.

W trakcie relacji pokazała niemal każdy zakamarek mieszkania.

Tutaj pojawiły się jakieś lampy, tutaj stoją krzesełka gotowe. Trochę mebli jest. Coś jest, czegoś nie ma. Tu stoją sprzęty gotowe do montażu, masa gotowych mebli. A tutaj kable z sufitu – mówiła w trakcie obchodu.

Tutaj zobaczycie zdjęcia z domu, w którym aktualnie mieszkają Jabłońscy.


Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tworzą fajna pare,różnica wieku nie jest duża,facet troche starszy jest djrzalszy,poza tym jest bardzo zadbany,inteligentni i urodziwi obydwoje, ładne dziecko,to ze maja pieniądze to tylko duży plus.

 • AnnaMaria pisze:

  Ludzie. , czytać się tego nie da… zazdrość u was zabija elementarne poczucie przyzwoitości…pisać tak może tylko ktoś, kto sam NAJBARDZIEJ na świecie kocha pieniądze . Szkoda mi was…..

 • Gość pisze:

  Uważam że Pani Janachowska układa zycie po swojemu i wie czego chce a to że ludzie są złośliwi i komentarze są jakie są to widać poziom .Mam nadzieję że uda się wprowadzić do nowego domu na święta czego Pani Życzę. Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Wiecie co mam dość opisywania bzdur typu gdzie byłam jak dupe na słoneczku smażyłam i jakie piękne mieszkanie mam nie interesuje mnie to

  • GośćDamiano pisze:

   Pani Izo była Pani bardzo ładna kobieta dlaczego upodabnia się Pani do starej Rodzenkowej ?ten botox tylko postarza !szkoda takiej ładnej buźki!

 • Irena pisze:

  Ja jednak proponuje ja wciągnąć na listę do Dzban 2022. Ileś tam lat ale zachowuje się jak 8 latka z tymi tekstami i ikonkami na zdjęciach. Poślubiła dziadka no to wszystko tylko Zygmunt Fraud ledwo by ogarnął

  • klara pisze:

   Popieram. To jest ciezki przypadek do ogarnięcia. Jakąś podwójna osobowość. Dziewczynka z podstawowki uwięziona w ciele dorosłej kobiety.

 • Bozia pisze:

  Cóż z mieszkania 200 m jak musi kłaść się spać co noc że,,starszym,, Panem wolę zyc na 50 m i co wieczór z przyjemnością wtulać się w mojego wymarzonego faceta :)))

  • Gość Eulalia pisze:

   O gustach się nie dyskutuje tobie podoba się twój menio ale czy wszystkim by się podobał 🤨. Dzięki Bogu że mamy różne gusta bo o coś jednego byśmy się zabijali bez sensu bo każdy może kochać tego co się jemu podoba

  • Gość pisze:

   Też tak myśle

 • Gość pisze:

  Nie lubię Janachowskiej jest sztuczna .

 • Gość Monia pisze:

  Co ona nosi w tej torebusi?

 • Lilka pisze:

  Czy nie można być szczęśliwym bez epatowania kasą ??? Wydaje mnie się, że kobieta ta albo była nieszczęśliwie zakochana, albo odrzucona…..i dlatego teraz wszystko jest na pokaz……..Moim zdaniem mąż jest tylko pionkiem w tej grze…..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×