Izabela Janachowska na zdjęciach z mężem i synem: „Jesteśmy rodziną. Jaka jest Twoja supermoc?”. Tak odgryzła się Paulinie Smaszcz

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska z rodziną zwiedza Dubaj i publikuje serię zdjęć z mężem i synkiem. Internauci jednoznacznie odebrali jej wpis. To odpowiedź na ataki Pauliny Smaszcz?

Izabela Janachowska zdobyła popularność na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Trenowała gwiazdy w kilku edycjach show. Niestety kontuzja kolana nie pozwoliła jej na kontynuowanie kariery na parkiecie. Tancerka szybko znalazła pomysł na siebie i zajęła się branżą ślubną. Rozkręciła własny biznes. Zaczęła od niewielkiego tematycznego bloga, a z biegiem czasu zbudowała spore imperium.

W prowadzeniu firmy pomaga jej także mąż Krzysztof Jabłoński. Ślub wzięli w 2014 roku i wspólnie wychowują trzyletniego synka Christophera.

Ostatnio Iza znalazła się w centrum medialnej burzy z Pauliną Smaszcz w roli głównej. Teraz publikuje zdjęcia z wakacji, a fani odbierają jej jednoznacznie, jako odpowiedź dla dziennikarki.

Izabela Janachowska w podróży z mężem i synem. Wbiła szpilę Paulinie Smaszcz?

Izabela Janachowska, kiedy tylko ma chwilę wolnego od zobowiązań zawodowych, zabiera rodzinę w jakieś przyjemne miejsca. Tym razem zwiedzają Dubaj.

We are family. What is your superpower? #wearefamily #superpower #familyholiday #besttime #togetherwecan #exploringglobe – napisała.

Pod postem nie brakuje wpisów zachwyconych internautów:

  • Piękna rodzinka miłości i nie daj się złym ludziom Izo pozdrawiam miłego wypoczynku zycze.
  • Śliczny synek, śliczna mama, przystojny tata, a najważniejsze, że kochająca się rodzinka. Dubaj zaś jest zawsze dobrym pomysłem, bardzo lubię tam wracać (w podobnym składzie, z rodzinką).
  • Pieknie Pani Jzo. Tak trzymac na zlosc wrednych ludzi – piszą internauci.

Nie da się ukryć, że w komentarzach jest wyraźne nawiązanie do niedawnych medialnych przepychanek z Pauliną Smaszcz. Fani odebrali wpis Izy jako odpowiedź na zarzuty byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Przypomnijmy, że Smaszcz od momentu, gdy związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przestał być tajemnicą, zaczęła udzielać wywiadów, w których nie szczędziła przykrych słów pod adresem byłego męża. Medialne zamieszanie skomentowały inne gwiazdy, między innymi Izabela Janachowska, co bardzo jej się nie spodobało. Nie miała zamiaru przemilczeć sprawy.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – powiedziała Paulina w rozmowie z Anną Zejdler.

Janachowska nie była jej dłużna i wystosowała do niej obszerne oświadczenie. Ujawniła też treść kompromitujących ją SMS-ów. Słowna przepychanka na oczach fanów trwała kilka dni, a żadna ze stron nie dawała za wygraną. W końcu odezwał się także Krzysztof Jabłoński, który zagroził Smaszcz prawnikami.


Izabela Janachowska z rodziną

Izabela Janachowska z rodziną

Izabela Janachowska z rodziną

Izabela Janachowska z rodziną

Izabela Janachowska z rodziną

Izabela Janachowska z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×