Szukaj

Izabela Janachowska przez pięć lat ukrywała piękne ślubne zdjęcia. Wreszcie pokazała je publicznie! Zachwytom nie ma końca [WIDEO]

Izabela Janachowska - ślub

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński w piątek świętowali piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji ekspertka ślubna pokazała zdjęcia i filmik z tej uroczystości.

Izabela Janachowska niedawno została mamą i powitała na świecie synka. Ojcem maluszka jest Krzysztof Jabłoński, z którym ekspertka ślubna dokładnie pięć lat temu stanęła na ślubnym kobiercu. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy dzień Janachowska postanowiła uczcić publicznie. Właśnie dlatego na swoim Instagramie pokazała nieopublikowane dotąd zdjęcia z uroczystości, które pokazują nie tylko udekorowany kościół, ale parę młodą:

Małżeństwo to zakochiwanie się wiele razy ale zawsze w tej samej osobie… i my tak już od 5 lat  28.06.2014 – skomentowała wpis gwiazda.

Te romantyczne ujęcia zachwyciły internautów, którzy nie tylko składali życzenia, ale także byli zachwyceni miłością, która łączy małżonków:

  • Małżeństwo, to piękno bycia razem
  • Cudowni. Życzę Wam kolejnych pięknych lat już teraz we troje
  • Miłości i cierpliwości na dalsze wspólne lata
  • Dużo miłości na kolejne lata ☺️ abyście zawsze patrzyli na siebie z taką miłością jak teraz
  • Ależ pięknie ozdobiony czerwony kościół! Nawet sobie nie wyobrażałam że może tak wyglądać. No i oczywiście bezkonkurencyjna panna młoda
  • Nie wiem… Ale mam wrażenie, ze jesteś idealną kobietą

Tego samego dnia do sieci trafił filmik, na którym małżonkowie wspominają ten wyjątkowy dzień w ich życiu.

Izabela Janachowska na temat ślubu

Dodajmy, że chociaż Janachowska jest ekspertką od tematów ślubnych, nigdy nie ukrywała że ten wyjątkowy dzień w jej życiu nie był idealny w każdym calu. Pięć lat temu nie była jeszcze specjalistką od tematów ślubnych. Nic więc dziwnego, że na swoim koncie zapisała małe wpadki, z którymi w zeszłym roku podzieliła się z widzami. Jednocześnie było to ostrzeżenie by nie zrobili tego samego.

 

Zobacz: Izabela Janachowska pochwaliła się luksusową karocą dla synka! Taki sam wózek ma księżna Kate! Kosztuje fortunę!

Zobacz: Izabela Janachowska pokazała pokój syna i opowiedziała o powrocie do pracy oraz karmieniu piersią! Jej słowa nie wszystkim się spodobają

Zobacz: Izabela Janachowska miesiąc temu urodziła syna. Z tej okazji pokazała piękną sesję z dzieckiem i zdradziła, jak wróciła do smukłej sylwetki!


Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5 rocznicę ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński świętują 5 rocznicę ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - 5 rocznica ślubu

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński - 5 rocznica ślubu

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×