Izabela Janachowska jest ekspertką od ślubów, która sama popełniła kilka rażących błędów. Oto jej największe wpadki

Ślub Izabeli Janachowskiej, błędy

Ślub Izabeli Janachowskiej, błędy

Błędy na ślubie Izy Janachowskiej

Izabela Janachowska to specjalistka od tematów ślubu i wesela. Dziennikarka prowadzi program I nie opuszczę cię aż do ślubu, w trakcie którego pomaga przyszłym małżonkom naprawić wszystkie błędy, które mogłyby popsuć ceremonię. Czy perfekcyjny był także jeden z ważniejszych wydarzeń w jej życiu?

Janachowska za mąż wyszła cztery lata temu i, jak zdradza na swoim kanale na YouTube’ie, w tamtym czasie nie była jeszcze specjalistką od tematów ślubnych. Nic więc dziwnego, że na swoim koncie zapisała małe wpadki, którymi podzieliła się z widzami. Jednocześnie było to ostrzeżenie by nie zrobili tego samego.

Pierwsza z wtop dotyczyła sukni ślubnej. Okazuje się, że dziennikarka wybrała tak ciasną, że ledwo mogła przetrwać w niej całą uroczystość. A i tak o mały włos zemdlałaby przy gościach, którzy musieli ją wachlować by tak się nie stało:

Pamiętajcie by suknia była ładnie dopasowana, ale nie za ciasna – przyznała Izabela Janachowska.

Celebrytka przypomniała też, że od zawsze marzyła by do ołtarza pójść w konkretnym modelu butów. Rozpoczęła więc poszukiwania i ostatecznie znalazła je we Francji. I chociaż w tamtym czasie je kupiła, w ogóle nie poszła w nich do ołtarza. Dlaczego? Były zbyt niewygodne. Ekspertka radzi więc przyszłym pannom młodym by wybierały takie obuwie, w których będą się dobrze czuć.

Janachowska przyznała, że jej upartość nie była najlepszym przyjacielem. Na ten wyjątkowy dzień wymarzyła sobie pofalowane włosy. I wszystko by się udało, gdyby nie deszcz, który nagle spadł. Sytuację próbowała ratować fryzjerka, która zaproponowała Izabeli, że włosy upnie. Dziennikarka nie dała się jednak przekonać i efekt nie był rewelacyjny.

Co jeszcze zdradziła? Obejrzyjcie odcinek i przekonajcie się sami:

Izabela Janachowska bez ogródek oceniła ślubną kreację Joanny Krupy! Nie żałowała szczerych słów

Piękna Izabela Janachowska poprowadzi aż dwa programy! I to nie w TVN-ie!

Zmysłowa gwiazda TVN wielką majówkę rozpoczęła w seksownym bikini w towarzystwie różowego flaminga!


Ślub Izabeli Janachowskiej

Ślub Izabeli Janachowskiej

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×