Iza Janachowska pochwaliła się kolejnymi zdjęciami nowego domu. Salon i sypialnia to jakiś kosmos. Jak tam jest pięknie!

Iza Janachowska

Iza Janachowska

Izabela Janachowska od kilku dni cieszy się nowym apartamentem. Właśnie pokazała nieco więcej wykończonych już wnętrz. Od pięknego salonu nie można oderwać oczu. 

Izabela Janachowska od dekady jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego. Małżonkowie wspólnie doczekali się synka, a Christopher jest ich oczkiem w głowie. Niedawno rodzina przeszła wielką rewolucję i przeprowadzili się do nowego apartamentu. Iza już dawno informowała fanów, że szykują się do zmiany miejsca zamieszkania i pokazywała postępy z placu budowy. Przez pandemię jednak wszystko przeciągało się w czasie.

Dopiero pod koniec minionego roku specjalistce od ślubów i prowadzącej Taniec z Gwiazdami udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Sylwestra spędziła już w nowym, pieczołowicie urządzanym przez siebie gniazdku. O tym, jakie triki stosowała przy remoncie, by mimo wszystko nie przesadzać z finansami, opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Natomiast często te koszty są mnożone absolutnie bezsensownie, więc trzeba utrzymać zdrowy balans i nie przesadzać, bo ja mam takie poczucie, że nawet najpiękniejsze wnętrze po jakimś czasie się znudzi. Nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, że np. po jakimś czasie będę chciała wymienić lampę, ale tego potem nie zrobię, bo pomyślę, że nie możemy jej wymienić, bo ona tyle kosztowała. No nie. Nie dajmy się zwariować.

Izabela Janachowska pokazała wnętrza wyremontowanego apartamentu

Iza po ponad roku remontu w końcu mogła przywitać nowy rok w wymarzonym miejscu. Już w momencie, gdy urządzała kolejne pomieszczenia, pokazywała pierwsze zdjęcia. Nawet niewykończone obiły ogromne wrażenie. Teraz wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, a Iza zaczęła uchylać rąbka tajemnicy, co do wystroju kolejnych zakamarków pięknego apartamentu. Wiadomo już, że w kuchni będzie panował wyjątkowy porządek. Ostatnio pokazała, jak wyglądają jej uporządkowane szuflady.

Teraz natomiast uwieczniła synka podczas oglądania bajek, a my podziwiamy przestronny salon, urządzony w jasnych kolorach. Widzimy białe sofy o fikuśnym kształcie, błękitną szafkę rtv, okrągły jasny dywan, a także niewielki kawowy stolik na złotych podstawach. Wnętrze ociepliły stojące wysokie lampy z abażurami, a także sięgające ziemi zasłony.

Na jednej relacji Iza pokazała się też w sypialni. Widać, że tam również postawiła na jasne kolory. Oczywiście nie zabrakło sporego łóżka, a na ścianach dostrzegamy podświetlane lustro.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba apartament Izy?


Iza Janachowska pokazała nowy apartament

Iza Janachowska pokazała nowy apartament

Iza Janachowska pokazała nowy apartament

Iza Janachowska pokazała nowy apartament

Iza Janachowska pokazała nowy apartament

Iza Janachowska pokazała nowy apartament

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×