Iza Janachowska pokazała nowy dom, a nam opowiedziała o kosztach. Sprzedała genialny sposób na zaoszczędzenie sporej sumy. Tak to robią milionerzy

Izabela Janachowska o nowym domu

Izabela Janachowska o nowym domu

Izabela Janachowska o remoncie w nowym domu. Prezenterka Polsatu opowiedziała o kosztach, zdradziła, kiedy się wprowadzi i jakie marzenie spełni we wnętrzach.

Izabela Janachowska w 2014 roku poślubiła Krzysztofa Jabłońskiego. Mężem prezenterki Polsatu został biznesmen, który dorobił się majątku m.in. na firmie produkującej świece. Obecnie para inwestuje na rynku ślubnym. Kilka lat temu otworzyli salon Wedding dream na warszawskim Mokotowie, w którym można dostać najbardziej unikatowe akcesoria dla nowożeńców. Nie brakuje w nim także sukien dla panien młodych. Ceny wahają się od 2 do 15 tysięcy złotych.

Prywatnie Iza i Krzysztof są rodzicami 4-letniego Christophera. Małżonkowie chętnie dzielą się z internautami szczególnymi momentami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio pokazali wnętrza ociekającego luksusem domu, w którym obecnie trwa remont. O szczegółach Janachowska opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Izabela Janachowska o remoncie w domu

Prowadząca Taniec z gwiazdami zdradziła, że nieszybko wprowadzi się do nowego miejsca. Nie ukrywa przy tym wielkiej ekscytacji z etapu, na jakim są obecnie prace:

Do przeprowadzania rzeczy jeszcze nie doszło, natomiast możemy powiedzieć, że budowa jest na końcu drogi. Jak dla każdej kobiety najmilszy czas, to jest ten czas ostatnich kroków dekoracyjnych i takiej aranżacji przestrzeni. Dużo trudniej jest na początku, kiedy trzeba ustalić funkcjonalność pomieszczeń i kiedy muszą wejść różne ekipy remontowe. Tutaj szczególnie nie wchodziłam w paradę tym, którzy się na tym znają.

Izabela nie unika tematu finansów. Zdradziła, że tak jak każda rodzina, również i ona z mężem zwracają uwagę na wszelkie koszta:

Oczywiście. Jak każdy. Na pewno dla każdego w domu są inne rzeczy ważne i na inną rzecz są w stanie wydać dużo pieniędzy. Ale najważniejsze, aby dogadać się we własnym zakresie co dla danej rodziny jest strategiczne i na tym się skoncentrować. Ja już widzę, że w tym urządzaniu wnętrz, jeżeli chodzi o koszty, to sky is the limit.

Przy okazji gwiazda sprzedała świetny patent na zaoszczędzenie pieniędzy w trakcie remontu. Jej zdaniem nie ma sensu poświęcać wszystkich oszczędności na metamorfozę wnętrz, bo i tak za jakiś czas się one znudzą, a trendy ulegną zmianie:

Natomiast często te koszty są mnożone absolutnie bezsensownie, więc trzeba utrzymać zdrowy balans i nie przesadzać, bo ja mam takie poczucie, że nawet najpiękniejsze wnętrze po jakimś czasie się znudzi. Nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, że np. po jakimś czasie będę chciała wymienić lampę, ale tego potem nie zrobię, bo pomyślę, że nie możemy jej wymienić, bo ona tyle kosztowała. No nie. Nie dajmy się zwariować.

Janachowska w nowym domu spełni swoje marzenie o fortepianie:

Taka rzecz, której na razie jeszcze nie ma, ale o której marzę, to jest fortepian, który ma się u nas pojawić. To jest takie moje marzenie, ponieważ kiedy ja byłam dzieckiem, to grałam na fortepianie i bardzo chciałabym do tej gry wrócić, a ponieważ mamy przestrzeń i ten fortepian jest wpisany w projekt, to jest to moim marzeniem, aby on był. Moim marzeniem jest też to, aby Chris spróbował grać na fortepianie, już wkrótce będzie w takim wieku, że będzie mógł zacząć, jeśli będzie go to interesowało. Chciałabym, aby był to instrument, który w naszym domu będzie dodawał życia. Nie chciałabym, aby skończył jako mebel.

Cała rozmowa poniżej.


Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Izabela Janachowska pokazała nowe mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×