Iza Janachowska zabrała fanów do ociekającej luksusem jadalni. Wnętrze jak w królewskim pałacu

Iza Janachowska - jadalnia

Iza Janachowska - jadalnia

Izabela Janachowska pokazała luksusową jadalnię w swoim apartamencie. Wnętrze robi wrażenie, tak samo, jak nakryty na przyjęcie gości stół. Zdjęcia.

Izabela Janachowska przez większość swojego życia zawodowego była związana ze stacją TVN, w której występowała jako tancerka w programie Taniec z gwiazdami, jednak kiedy doznała kontuzji, zakończyła pracę na parkiecie. Wówczas postawiła na tematykę ślubną i takich właśnie programów została gospodynią.

Dość nieoczekiwanie pożegnała się ze stacją TVN i w 2021 r. przeszła do Polsatu. Tam jest współprowadzącą Taniec z gwiazdami, a także prowadzi produkcje o tematyce ślubnej.

Prywatnie jest żoną przedsiębiorcy Krzysztofa Jabłońskiego, z którym zaczęła współpracę także na niwie zawodowej. Są rodzicami uroczego Christophera. Ostatnio rodzina zmieniła miejsce zamieszkania.

Izabela Janachowska o nowym mieszkaniu

Iza Janachowska i jej rodzina pod koniec zeszłego roku przeniosła się do nowego apartamentu. Jakiś czas temu opowiedziała reporterce Jastrząb Post o remoncie. Przy okazji zdradziła, jakie triki stosować, by nie przesadzić z wydatkami.

Natomiast często te koszty są mnożone absolutnie bezsensownie, więc trzeba utrzymać zdrowy balans i nie przesadzać, bo ja mam takie poczucie, że nawet najpiękniejsze wnętrze po jakimś czasie się znudzi. Nie chciałabym doprowadzić do sytuacji, że np. po jakimś czasie będę chciała wymienić lampę, ale tego potem nie zrobię, bo pomyślę, że nie możemy jej wymienić, bo ona tyle kosztowała. No nie. Nie dajmy się zwariować – powiedziała.

Ujawniła także, że marzy o kupnie fortepianu. Jako dziecko grała na tym instrumencie:

Taka rzecz, której na razie jeszcze nie ma, ale o której marzę, to jest fortepian, który ma się u nas pojawić. To jest takie moje marzenie, ponieważ kiedy ja byłam dzieckiem, to grałam na fortepianie i bardzo chciałabym do tej gry wrócić, a ponieważ mamy przestrzeń i ten fortepian jest wpisany w projekt, to jest to moim marzeniem, aby on był. Moim marzeniem jest też to, aby Chris spróbował grać na fortepianie, już wkrótce będzie w takim wieku, że będzie mógł zacząć, jeśli będzie go to interesowało. Chciałabym, aby był to instrument, który w naszym domu będzie dodawał życia. Nie chciałabym, aby skończył jako mebel.

Janachowska i Jabłoński już od kilku miesięcy cieszą się nowym lokum, a na Instagramie Izy nie brakuje relacji z wnętrz. Tym razem pokazała zachwycająca jadalnię.

Jak mieszka Izabela Janachowska?

Izabela Janachowska zdradziła, że razem z mężem zaprosili na kolację przyjaciół. Z tego też powodu w luksusowej jadalni małżonków został nakryty stół. Wnętrze jest pełne przepychu. Beże, połączone z głębokim granatem i złotem robią wrażenie.

Czy lubicie zapraszać przyjaciół do siebie na kolację?
Ja uwielbiam wszystko sama organizować, sprawia mi to wielką przyjemność. Zawsze dbam nawet o najmniejsze dodatki, mam na tym punkcie bzika – napisała, chwaląc się zdjęciem.

W takim otoczeniu z pewnością można przyjemnie spędzić czas. Zdjęcia z jadalni, ale tez innych wnętrz domu Janachowskiej znajdziecie w naszej galerii.


Iza Janachowska - jadalnia

Iza Janachowska - jadalnia

Iza Janachowska - jadalnia

Iza Janachowska - jadalnia

Iza Janachowska - jadalnia

Iza Janachowska - jadalnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×