Iwona Węgrowska w żałobie: „Odeszła nasza Maja”. Mijający rok nie oszczędza gwiazdy

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska ma za sobą bardzo ciężki czas. Gwiazda pod koniec lata straciła drugą, wyczekiwaną ciążę. Teraz znowu przeżywa żałobę. Kto zmarł?

Iwona Węgrowska co prawda nie odnosi już takich sukcesów jak za czasów przeboju Cztery lata, ale nadal ma wierne grono fanów, którzy śledzą jej karierę. Gwiazda regularnie pojawia się na okładkach kolorowej prasy głównie dlatego, że nie ma oporów przed tym, by opowiadać o swoim życiu osobistym.

Podczas wywiadów ujawnia detale, które dotyczą jej związku czy macierzyństwa. Niestety mijający rok nie jest dla niej zbyt łaskawy. Wokalistka pod koniec lata poinformowała, że jest w ciąży. Na Instagramie pokazała kadry z zaokrąglonym brzuszkiem. W opisie zdradziła, że już od jakiegoś czasu starała się zajść w kolejną  ciążę. Pod zdjęciem spadła na nią lawina gratulacji od fanów.

Jej radość nie trwała jednak długo. Zaledwie dwa tygodnie później piosenkarka przekazała bolesną nowinę. Serce jej dziecka przestało bić. O swoim wielkim dramacie opowiedziała fanom, którzy nie szczędzili jej słów otuchy.

Nie życzę tego żadnej kobiecie. Największemu wrogowi. Stracić ciążę w tak zaawansowanym momencie. Jest to bardzo przykre. Nie chcę po raz czwarty przechodzić poronienia. Te pierwsze dwa były na wczesnym etapie. Organizm sam się oczyszczał – mówiła w październiku reporterce Jastrząb Post.

Iwona Węgrowska w żałobie

Ten rok nie należy do najlepszych. Pandemia skutecznie zepsuła wszystkim nastroje, a strach o zdrowie i życie zdominował ostatnie miesiące. Iwona Węgrowska przeżywa ostatnio szczególnie trudny czas. Pod koniec roku podzieliła się kolejną złą wiadomością.

Piosenkarka straciła następną bliską sercu istotę. Za tęczowy most odszedł jej piesek rasy yorkshire terrier – Maja. Zwierzak spędził z nią 13 lat i był traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Gwiazda zamieściła na swoim profilu bardzo smutny wpis.

Odeszła nasza Maja. Żal w sercu i wielki smutek. Była wyjątkowa. 13 lat z nami. Bardzo ją kochaliśmy.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów wokalistki.

  • Wiem co czujesz. Sama niedawno straciłam psiego przyjaciela.
  • Współczuję Wam. Trzymajcie się.
  • Bardzo mi przykro Iwonko.

Celebrytka bardzo przeżywa odejście pupila. W komentarzach również wyraziła swoje ubolewanie.

Ten rok kończy się dla nas źle. Dla całej mojej rodziny.

Iwonie w tym trudnym czasie wysyłamy wiele ciepłych słów i mamy nadzieje, że nadchodzący rok przyniesie jej więcej szczęśliwych chwil.


Iwona Węgrowska straciła psa

Iwona Węgrowska straciła psa

Iwona Węgrowska straciła psa

Iwona Węgrowska straciła psa

Córka Iwony Węgrowskiej z psem

Córka Iwony Węgrowskiej z psem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×