Szukaj

Miała być mamą. Iwona Węgrowska poroniła: „Serce mojego dziecka przestało bić”. Pokazała fatalne wyniki badań

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska niedawno ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Niestety poroniła, o czym w czwartek poinformowała na Instagramie.

Iwona Węgrowska nie może narzekać na brak zawodowych wyzwań. Niedawno wypuściła singiel Niegrzeczna, który podbija sieć. W tym samym miesiącu udostępniła kolejny kawałek Nie potrafię kochać mniej. Piosenki miały być początkiem rewolucji w jej życiu. Piosenkarka w rozmowie z Pudelkiem poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka:

To wczesna ciąża i muszę szczególnie teraz na siebie uważać – wyznała – Z pracy nie rezygnuję. 23.08 wychodzi kolejny singiel, „Nie potrafię kochać mniej (Niebo damy)”.

Artystka bardzo cieszyła się z ciąży, szczególnie że trzech poprzednich nie udało się jej donosić:

Kiedyś tak bardzo się starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się. Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpuściła, zajęłam się pracą, tym co kocham najbardziej to stał się cud! Po prostu któregoś dnia źle się poczułam, kupiłam test i okazał się pozytywny.

Iwona Węgrowska poroniła. Na Instagramie przekazała fatalne informacje

Niestety i tym razem Iwona Węgrowska poroniła, o czym poinformowała na Instagramie w czwartkowy poranek. Dodała kilka zdjęć — na jednym widać pozytywny wynik testu ciążowego, na innym wyniki badań.

Piosenkarka w opisie podkreślała, że w lipcu bardzo cieszyła się, że stanie się mamą. Gdy usłyszała bicie serduszka dziecka, postanowiła podzielić się tą informacją ze światem. Teraz z przykrością oznajmiła, że serce maluszka przestało bić:

Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem….teraz i tak nie ma to już znaczenia. Kiedy usłyszałam serduszko ❤byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić. To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogę znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko, co mogę powiedzieć teraz.

View this post on Instagram

Tak wyglądał koniec lipca. Ogromna radość !!!!!! Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem….teraz i tak nie ma to już znaczenia😭 Kiedy usłyszałam serduszko ❤byłam pewna, że nic złego się juz nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną . Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić🖤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie moge się pozbierać od paru dni i nie mogłam już znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko co moge powiedzieć teraz🖤😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

A post shared by Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie) on

Internauci w komentarzach próbują dodać piosenkarce otuchy w tym trudnym dla niej czasie.


Iwona Węgrowska poroniła

Iwona Węgrowska poroniła

Iwona Węgrowska poroniła

Iwona Węgrowska poroniła

Iwona Węgrowska straciła dziecko

Iwona Węgrowska straciła dziecko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×