Szukaj

Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

Iwona Węgrowska o pobitej Ilonie Felicjańskiej

Iwona Węgrowska o pobitej Ilonie Felicjańskiej

Ilona Felicjańska w ostatnim okresie wpadła w szalony wir niewyjaśnionych okoliczności. Modelka kilka miesięcy temu tryskała szczęściem u boku nowego partnera, z którym zapowiadała huczny ślub. Ceremonia miał się odbyć w maju, jednak Ilona do tej pory na obiecanym ślubnym kobiercu jeszcze nie stanęła. Poza tym ostatnio wszystkich jej fanów zaniepokoiły dziwne wpisy, które przez chwile pojawiły się na jej profilu.

Modelka w bardzo chaotycznej formie poinformowała świat, że została uwieziona i pobita we własnym domu. Niestety nawet z dalszych jej komentarzy, nie wiadomo o co chodzi, co Ilona miała na myśli. Post szybko skasowała i podziękowała na końcu synowi za wsparcie. Zatem Ilona z całą pewnością zasiała w mediach lekki szum i zainteresowanie tematem przemocy domowej.

Losem Ilony Felicjańskiej jest wielce zaniepokojona jej przyjaciółka  – Iwona Węgrowska. Na profilu celebrytki pojawił się zastanawiający wpis adresowany do Ilony, opatrzony wspólną fotką celebrytek.

Dzisiaj o 16 miałyśmy się spotkać. Mam nadzieję, że się trzymasz Ilona, trzymam kciuki za ciebie – napisała Iwona

Losem Ilony Felicjańskiej zaniepokoił się również jeden z portali plotkarskich, który skontaktował się z modelką. Felicjańska w krótkiej rozmowie wyjaśniła co się wydarzyło w jej domu. Zatem już wiemy, że niepokojące posty Ilony były skutkiem wielkiej domowej awantury.

Była awantura u nas w domu, ale już jest wszystko pod kontrolą. Paul mnie bardzo wspiera. Ta miłość wszystko ratuje – wyznała Felicjańska w rozmowie z portalem

W rozmowie Ilona wspomniała jeszcze o pewnym ważnym przesłaniu.

Na obrączkach mamy AMOR VINCIT OMNIA – miłość zwycięży wszystko. I tak jest. Każda tragedia staje się mniejsza w jej obliczu. Na temat samego zajścia nie mogę pisać – powiedziała Ilona

Czyli powrócił temat ślubu, wiadomo również, że Ilona ma się dobrze, jest cała i zdrowa. Przypuszczamy, że całe to zamieszanie jest po prostu spreparowaną akcją mającą na celu upowszechnienie kampanii walki z przemocą domową.

Ilona Felicjańska została pobita i uwięziona we własnym domu! Uratował ją syn! Wszystko opisała na swoim profilu

Córka Iwony Węgrowskiej podbija internet! Ma 3 lata i włosy jak Violetta Villas! Co za uroda

Zrobiło się prywatnie i kameralnie. Iwona Węgrowska pozuje bez stanika na wakacjach! Są też fotki z ukochanym


Zdjęcie pobitej Ilony Felicjańskiej w kampanii Nazywam się milion (2013 rok)

Zdjęcie pobitej Ilony Felicjańskiej w kampanii Nazywam się milion (2013 rok)

Ilona Felicjańska pobita

Ilona Felicjańska pobita

Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu

Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×