Szukaj

Iwona Węgrowska jest zaniepokojona losem pobitej Ilony Felicjańskiej! Wysłała do przyjaciółki ważną wiadomość na Instagramie!

Iwona Węgrowska o pobitej Ilonie Felicjańskiej

Iwona Węgrowska o pobitej Ilonie Felicjańskiej

Ilona Felicjańska w ostatnim okresie wpadła w szalony wir niewyjaśnionych okoliczności. Modelka kilka miesięcy temu tryskała szczęściem u boku nowego partnera, z którym zapowiadała huczny ślub. Ceremonia miał się odbyć w maju, jednak Ilona do tej pory na obiecanym ślubnym kobiercu jeszcze nie stanęła. Poza tym ostatnio wszystkich jej fanów zaniepokoiły dziwne wpisy, które przez chwile pojawiły się na jej profilu.

Modelka w bardzo chaotycznej formie poinformowała świat, że została uwieziona i pobita we własnym domu. Niestety nawet z dalszych jej komentarzy, nie wiadomo o co chodzi, co Ilona miała na myśli. Post szybko skasowała i podziękowała na końcu synowi za wsparcie. Zatem Ilona z całą pewnością zasiała w mediach lekki szum i zainteresowanie tematem przemocy domowej.

Losem Ilony Felicjańskiej jest wielce zaniepokojona jej przyjaciółka  – Iwona Węgrowska. Na profilu celebrytki pojawił się zastanawiający wpis adresowany do Ilony, opatrzony wspólną fotką celebrytek.

Dzisiaj o 16 miałyśmy się spotkać. Mam nadzieję, że się trzymasz Ilona, trzymam kciuki za ciebie – napisała Iwona

Losem Ilony Felicjańskiej zaniepokoił się również jeden z portali plotkarskich, który skontaktował się z modelką. Felicjańska w krótkiej rozmowie wyjaśniła co się wydarzyło w jej domu. Zatem już wiemy, że niepokojące posty Ilony były skutkiem wielkiej domowej awantury.

Była awantura u nas w domu, ale już jest wszystko pod kontrolą. Paul mnie bardzo wspiera. Ta miłość wszystko ratuje – wyznała Felicjańska w rozmowie z portalem

W rozmowie Ilona wspomniała jeszcze o pewnym ważnym przesłaniu.

Na obrączkach mamy AMOR VINCIT OMNIA – miłość zwycięży wszystko. I tak jest. Każda tragedia staje się mniejsza w jej obliczu. Na temat samego zajścia nie mogę pisać – powiedziała Ilona

Czyli powrócił temat ślubu, wiadomo również, że Ilona ma się dobrze, jest cała i zdrowa. Przypuszczamy, że całe to zamieszanie jest po prostu spreparowaną akcją mającą na celu upowszechnienie kampanii walki z przemocą domową.

Ilona Felicjańska została pobita i uwięziona we własnym domu! Uratował ją syn! Wszystko opisała na swoim profilu

Córka Iwony Węgrowskiej podbija internet! Ma 3 lata i włosy jak Violetta Villas! Co za uroda

Zrobiło się prywatnie i kameralnie. Iwona Węgrowska pozuje bez stanika na wakacjach! Są też fotki z ukochanym


Zdjęcie pobitej Ilony Felicjańskiej w kampanii Nazywam się milion (2013 rok)

Zdjęcie pobitej Ilony Felicjańskiej w kampanii Nazywam się milion (2013 rok)

Ilona Felicjańska pobita

Ilona Felicjańska pobita

Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu

Ilona Felicjańska uwięziona we własnym domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×