Miłość zmienia Ilonę Ostrowską. Gwiazda w „DDTVN” zadebiutowała w nowej fryzurze. I jeszcze te nowiny o ślubie!

Ilona Ostrowska metamorfoza

Ilona Ostrowska jest szczęśliwie zakochana. Kolorowa prasa donosi, że szykuje się do ślubu. W związku gwiazda kwitnie. Właśnie pokazała się w nowej fryzurze. 

Ilona Ostrowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda od lat pojawia się na deskach teatru, ale największą popularność i sympatię fanów przyniosła jej rola w serialu Ranczo. Wcieliła się tam w postać Amerykanki Lucy, która zamieszkała we wsi Wilkowyje. W 2018 roku pojawiła się też w programie Agent Gwiazdy, gdzie wcieliła się w tytułowego Agenta.

Kariera Ostrowskiej układa się znakomicie, ale długo nie mogła ona odnaleźć szczęścia w życiu prywatnym. Przez wiele lat była żoną znanego reżysera Jacka Borcucha. Para doczekała się córki – Mirosławy, która przyszła na świat w 2006 roku. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i w 2012 roku małżeństwo zakończyło się rozwodem. Gwiazda nie ukrywała, że było to dla niej na tyle ciężkie doświadczenie, że nigdy więcej nie zdecyduje się na ślub. Później związała się z Krzysztofem Grabczewskim, ale ten związek również nie zdołał rozwinąć skrzydeł.

Ilona Ostrowska w nowej fryzurze szykuje się do ślubu

Gwiazda długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości, do czasu aż na jej drodze pojawił się Patryk Stawiński. Basista zespołu Kobiety sprawił, że znowu poczuła się kochana. Ich związek ma się wręcz doskonale, a para doczekała się wspólnego dziecka. Razem wychowują synka – Gustawa, który ma już 5 lat. Miłość zupełnie odmieniła Ilonę, a jeden z tygodników donosi o ślubie. Para od trzech lat jest zaręczona i podobno przygotowania do ceremonii idą pełną parą.

Chcą się pobrać, zanim ich synek pójdzie do pierwszej klasy – zdradza „Świat i ludzie”.

Wygląda na to, że aktorka rzeczywiście promienieje u boku ukochanego. Dzisiaj była ona jednym z gości programu Dzień Dobry TVN, a promienny uśmiech nie schodził z jej twarzy, gdy paparazzi robili jej kolejne zdjęcia. Uwagę zwróciła też jej nowa fryzura. Aktorka zdecydowała się mocno skrócić włosy, które wcześniej sięgały za ramiona. Pasma na jej głowie stały się też dużo jaśniejsze. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia.

Kim jest Patryk Stawiński?

Patryk Stawiński to 46-letni muzyk i kompozytor związany z trójmiejską sceną muzyczną. Jest kompozytorem, producentem muzycznym i realizatorem dźwięku. Współpracuje między innymi z takimi artystami jak: Natalia Przybysz, Tomasz Makowiecki, czy Maria Peszek. Na co dzień występuje z zespołem Kobiety i jest współzałożycielem grupy Homosapiens. Aktorka nie ukrywała wielkiej dumy, gdy jej ukochany po raz drugi odbierał Fryderyka.


Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×