Ilona Ostrowska w poruszający sposób okazuje wsparcie Ukrainie. Na tak wyjątkowy gest nie zdecydowała się jeszcze żadna z gwiazd

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska to jedna z polskich gwiazd, która zdecydowała się okazać wsparcie dla Ukrainy. Aktorka zdecydowała się na piękny gest, za którzy fani biją jej brawo. Co zrobi?

Wczorajszy poranek obudził świat w zupełnie innej rzeczywistości. Rosyjska agresja na Ukrainę, chociaż przewidywana już od kilku miesięcy osiągnęła skalę, jakiej się nie spodziewano. Na terenie naszych wschodnich sąsiadów toczą się walki inicjowane przez wojsko rosyjskie. Polacy zdecydowanie potępiają to, co się dzieje, ale też mobilizują się, by okazać wsparcie. W całym kraju organizowane były protesty potępiające rosyjską inwazję, ale także zbiórki dla mieszkańców Ukrainy.

W sieci od wczoraj pojawiają się wpisy, w których polski show-biznes wyraża wsparcie dla całej sytuacji. Wiele gwiazd zamieściło posty, w których wyrażają swoją solidarność z mieszkańcami Ukrainy, ale też podają linki do sprawdzonych i rzetelnych zbiórek. Same też starają się organizować pomoc. Z piękną inicjatywą wyszła Ilona Ostrowska. Co zaproponowała aktorka?

Ilona Ostrowska oddaje swoje wynagrodzenie dla Ukrainy

Ilona Ostrowska ogromną popularność zawdzięcza kultowemu serialowi Ranczo. Produkcja stała się wielkim hitem, a gwiazda na własnej skórze odczuła, czym jest wielka sława. Wcieliła się tam w postać Amerykanki Lucy, która przyjechała do wsi Wilkowyje. Widzowie pokochali ją za stworzenie jednocześnie zabawnej i twardo stąpającej po ziemi postaci.

Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że popularność może wykorzystać w słusznej sprawie i stara się to robić jak najczęściej. Aktualnie swoje wsparcie chce okazać Ukrainie. Pod ostatnim postem, który opublikowała w sieci, zaprosiła fanów na przedstawienia do Och-Teatru w Warszawie i jednocześnie poinformowała, że wynagrodzenie z trzech dni pracy przekaże na wsparcie dla Ukrainy.

Kochani, moje wynagrodzenie z trzech spektakli „Big Bang”26.27.28.02 w @ochteatr przeznaczam na Pomoc dla Ukrainy.
Zapraszam do Teatru.
Pomóżmy

Jej słowa spotkały się z żywiołową reakcją fanów, którzy zdecydowanie pochwalają ten piękny gest aktorki.

  • Wspaniała!
  • Piekny gest.
  • Niesamowita.
  • Pomagajmy.
  • Wielkie brawa.
  • Brawo Ty.

Miejmy nadzieję, że aktorce uda się przekonać, jak najwięcej osób do wsparcia, a za decyzją, którą podjęła, należą jej się ogromne brawa.


Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Ilona Ostrowska - premiera To musi być miłość

Ilona Ostrowska - premiera To musi być miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×