Ilona Łepkowska ma dla Antka Królikowskiego propozycję nie do odrzucenia: „Zatrudnię go”. Musi spełnić jeden warunek

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska

Antek Królikowski przechodzi spory wizerunkowy kryzys. Ilona Łepkowska wypowiedziała się na temat jego dalszej kariery. Czy może jeszcze liczyć na posadę w kolejnych produkcjach?

Antek Królikowski w ostatnim czasie przechodzi bardzo trudne chwile. Jak podał tuż po narodzinach jego syna portal Pudelek aktor i jego żona Joanna Opozda rozstali się jeszcze przed narodzinami chłopca. Powodem miała być inna kobieta.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – zdradziło źródło Pudelka.

Kolorowa prasa skupiła się na tych doniesieniach, a Antek w tym czasie całą uwagę poświęcił małemu Vincentowi. Pomimo tego, że nie dogadywał się z żoną, to zgodnie dzielili opiekę nad chłopcem. Aktor opublikował w sieci sporo nagrań i zdjęć, na których widać, jak odwiedza noworodka.

Ilona Łepkowska proponuje pracę Antkowi Królikowskiemu

Antek w ostatnich kilku dniach musiał zmierzyć się także z ogromną falą krytyki. Aktor przez kilka dni trzymał fanów w napięciu zapowiadając galę MMA. Był pewny, że walka wieczoru okaże się hitem. Na konferencji prasowej ogłosił, że na ringu mają się spotkać sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. Ten pomysł wywołał prawdziwe oburzenie. Fani byli zniesmaczeni tym, że wobec toczącej się krwawej wojny można zorganizować takie widowisko. Nie zostawili oni na aktorze suchej nitki. Przykrych słów nie szczędzili mu także przyjaciele z show-biznesu.

Przez kilka dni Antek szedł w zaparte i próbował ratować swój pomysł, lecz z czasem postanowił przeprosić i zrezygnować z promowania gali. Postanowił też na jakiś czas odciąć się od social mediów i zadbać o zdrowie. Wszystko wyjawił w opublikowanym nagraniu.

Ilona Łepkowska w rozmowie z Faktem została zapytana o to, czy Antek po wielkim skandalu, jaki związany jest z galą znajdzie jeszcze pracę w show-biznesie. Scenarzystka nie skreśla jego kariery. Zdradziła, że jeżeli widziałaby go w jakiejś roli, to dostałby u niej posadę.

Jeśli będzie rola, do której będzie pasował, to tak, zatrudnię go. Natomiast na razie nie wiem, jak długo będzie trwał jego odpoczynek. Na pewno nie będzie obłożony jakąś anatemą. Niech się wyleczy, jeśli jest chory, o ile to prawda – skwitowała.

Tabloid dowiedział się również, że ze względu na ostatnią aferę stacje nie będą usuwać ze swoich ramówek formatów, w których występuje Królikowski. Poniżej możecie wysłuchać wywiadu, jakiego udzieliła Ilona Łepkowska naszej reporterce. Uważa między innymi, że aktor powinien nieco wydorośleć.

Nawet jak obejrzałam jeden czy dwa odcinki programu Przez Atlantyk, to on się cały czas wygłupia, jest trochę pajacem. To nie jest potrzebne, bo jest już dużym chłopcem. Jak był młodym chłopakiem, to można było taką formę istnienia publicznego przyjąć. Ale jest mężczyzną, jest ojcem, pora trochę wydorośleć.


Antek Królikowski z sobowtórami na gali Royal Division

Antek Królikowski z sobowtórami na gali Royal Division

scena z: Antoni Królikowski, fot. Telus/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Telus/AKPA

Ilona Łepkowska - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Ilona Łepkowska - premiera Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. 

Komentarze

 • GośćNatiNadroska pisze:

  ale ADRIANA KALSKA jako niskoskanalizowana daje wiarę w siebie innym aktorkom.wow

 • Ali pisze:

  NAPRAWDE TRUDNO BEDZIE OGLADAC GO W FILMIE JAKO AKTORA.ZA DUZO GLUPOT TEN CZLOWIEK W ZYCIU ZROBIL I ZA DUZO GO WSZEDZIE I W MEDIACH,ZEBY TRAKTOWAC GO JAKO POSTAC W FILMIE.ZAWSZE RACZEJ BEDZIE TRAKTOWANY JAK KTOS NIEODPOWIEDZIALNY. MNIE JUZ W OGOLE NIE ZAINTERESUJE FILM Z TYM PAJACEM.

  • Waldej pisze:

   Pajace i dzbany to osoby podobne do ciebie. Młoda osoba to czasami zbłądzi ale ma czas na poprawę, spójrz na swoją rodzinę tam pełno pajaców

 • GośćWanda pisze:

  Mamusia go wspiera i jest z niego dumna,więc nic dziwnego że jest narcyzem z dużym ego…

  • Gość pisze:

   To jest nadinterlretacja. To serduszko to pewnie mialo powiedzieć: dobrze synu, że zrezygnowałeś z tego żenujacego pojedynku.

  • Gość pisze:

   Jakamac taka nac co musiał ten pawel z nimi przechodzić. Szok

 • Ela pisze:

  Myślę że jest chory, gdyż nikt zdrowy na umyśle nie miał by tak chorych pomysłów

 • Gość pisze:

  Taki liue zdrowia nie dzięki nie mam na chleb ale mam godnosc dume itede ha ha źenuła te dobre rady zeby tak ktoś dal mln złotych jak innym dają za te badziewa to nie same gó..no warte mądrosci i to tyle

  • GOŚĆ pisze:

   Takie bałwany jak on już się nie zmienią , a mamusia będzie zawsze bronić swojego beznadziejnego synka .

 • Ala pisze:

  To jest dorosły człowiek, za błędy i zachowania typu debil i to cwany ma zapłacić. Zresztą pozer cwaniak bez kultury i wyczucia. Ja niczego z nim tak jak moi znajomi nie będziemy oglądać!!

 • Gość pisze:

  Chory człowiek ,tylko dobry psychiatra mu pomoże

 • Gosia pisze:

  Według scenariusza. Wyleczy się i znowu będzie pajacował i biznes się kręci.

  • Gość pisze:

   Ch… z nim ! Nie wiem po co się tak codziennie podniecacie tym pajacem… dla mnie ktoś kto ma żonę i dziecko (rodzinę) i zostawia ich dla innej – Nie jest wart uwagi.

  • Darek pisze:

   Normalka. Takie starsze kobitki lecą na młodych . Wezmą co im w ręce wpadnie . Lubię po prostu młodych o jurnych . Opędzamy się od nich jak mogę ale one desperacja emocjach

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×