Małgorzata Socha na samych reklamach zarabia tyle, że nie musi już grać w filmach! Na jej konto co miesiąc wpływają astronomiczne sumy

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha na swój sukces w branży pracuje od wielu lat. Gwiazda nie narzeka na brak pracy i ofert z show-biznesu. Na reklamach zarabia krocie! O takich sumach większość osób może jedynie pomarzyć. 

Małgorzata Socha to aktorka, która karierę w show-biznesie zaczynała niemal 20 lat temu. Drogą do sławy był dla niej serial Na Wspólnej, gdzie wcielała się w postać Zuzy. Dzięki temu nie mogła narzekać na brak kolejnych propozycji, które zaczęły płynąć do niej w błyskawicznym tempie. Zaczęła pojawiać się w kolejnych serialach i wielkich kinowych hitach. Szybko stała się ulubienicą fanów i zaskarbiła sobie ich sympatię.

Chociaż jej grafik dosłownie pękał w szwach, to aktorce udało się założyć rodzinę. Razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowują: najstarszą córkę Zosię, która ma już 9 lat, 5-letnią Basię i 4-letniego Stasia.

Fani pokochali Gosię szczególnie za jej komediowe wcielania. Udowodniła bowiem, że w takich rolach czuje się jak ryba w wodzie. W serialu BrzydUla udało jej się wykreować bardzo zabawną i charyzmatyczną postać Violetty Kubasińskiej – która stała się wręcz kultowa.

Ile zarabia Małgorzata Socha?

Małgosia ostatnio po niemal 16 latach zdecydowała się pożegnać z serialem Na Wspólnej. Pojawiała się w telenoweli praktycznie od samego początku, a dla wielu fanów serialu jej zniknięcie z obsady, to prawdziwy cios.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat – mówiła dla Jastrząb Post.

Jakiś czas temu gwiazda podjęła kolejną przełomową decyzję. Przez lata nie pokazywała w mediach twarzy swoich dzieci, ale ostatnio całą rodziną zagrali w reklamie marki biżuteryjnej, a tam mogliśmy podziwiać ją w towarzystwie męża, trojga dzieci i mamy.

Okazuje się, że po tylu latach kariery, to właśnie reklamy są dla aktorki sporym źródłem dochodu. Sprawę postanowił prześledzić Super Express. Tabloid ustalił, że w ostatnim czasie w związku z działalnością reklamową gwiazda mogła liczyć na ogromne wpływy.

Tylko w ostatnich tygodniach aktorka zaczęła promować też światową markę szamponów i równie popularną światową markę kosmetyków do makijażu. Za każdą z tych reklam mogła zainkasować nawet 500 tys. zł. – czytamy.

Wspomniana reklama biżuterii, gdzie zaangażowana była cała rodzina, mogła wzbogacić konto aktorki aż o 1 mln złotych. To jednak nie koniec. Instagram również jest miejscem, które przynosi Małgosi niezły zysk. Jak donosi wspomniana gazeta, każdego miesiąca dzięki social mediom aktorka wzbogaca się nawet o 100 tys. złotych. Wyliczono, że gwiazda każdego roku z samych reklam osiąga około 3 mln złotych zysku.

Małgorzata Socha jeszcze nie może pozwolić sobie na to, by jak Marek Kondrat żyć z reklamy. Jest dużo młodsza i nie ma jeszcze takiej pozycji. Poza tym nie może być znana tylko z grania w reklamach. Jeśli przestanie grać w serialach, w końcu zniknie też i z reklam – mówi dla Super Expressu dr Wojciech Szalkiewicz.

Zdaje się, że fani nie chcieliby, aby jedna z ulubionych aktorek znana była jedynie z reklam. Znacznie chętniej zobaczą ją w kolejnym serialu, czy filmie. Za jaką rolę lubicie Małgosię najbardziej?


Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha z rodziną w reklamie

Małgorzata Socha na okładce Vivy!

Małgorzata Socha na okładce Vivy!

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Malgorzata jest wspaniałą aktorką i kobietą podziwiajcie ją zazdrośnicy

 • Gość pisze:

  Z niej taka aktorka jak z Przybylskiej.

 • Gość pisze:

  Jak zwykle u Polek i Polaków zazdrość czy nie możemy cieszyć się z sukcesów innych
  Brawo Pani Małgosiu , życzę samych sukcesów no i oczywiście dużo kasy

 • Gość pisze:

  Reklamy oglądają właściwie wszyscy a przez Ciebie chyba zazdrość przemawia. Szkoda, że potrafimy tylko krytykować. Więcej empatii i świat byłby lepszy

  • Gośćuuu pisze:

   Ja nie oglądam reklam są beznadziejne zwłaszcza polskie sama tandeta .

 • Zniesmaczona pisze:

  Mam dość jej, za co jej tyle płacą? Żadna z niej aktorka, mogła do tych reklam wziąć jeszcze babkę, dziadka, wujka i kogo tam jeszcze ma, zazarobiliby jeszcze więcej, kto w ogóle ogląda te głupie reklamy?

  • Gość pisze:

   Reklamy oglądają właściwie wszyscy a przez Ciebie chyba zazdrość przemawia. Szkoda, że potrafimy tylko krytykować. Więcej empatii i świat byłby lepszy

  • gość pisze:

   Zazdrośnica, ale jakby zniesmaczona miała taką okazję jak Małgosia, to by skorzystała.

  • Gośćhtru pisze:

   Sama prawda ja nie oglądam reklam wychodzę z pokoju wyciszam telewizor lub przełączam . Reklamują to co w sklepach nie idzie . A co do plac to prawda nie wiem za co im płacą . Taki kraj .

 • Scarlett pisze:

  Bombka robi dzyń! Z przekory kupiłam KRUKA a do mebli AGATA nie zaglądam bo wyskoczy zza szafy albo kanapy.zainteresowal mnie artykuł SOCHA PRZEKAZALA SAMOCHOAD.Bylam ciekawa,komu PRZEKAZALA.Aona POKAZALA ,że ma.
  Faj Ci Boziu zdrowie.ale.odczep się już.

 • Gość pisze:

  Jeszcze kostki do wc nie reklamowała

 • Gość-ówa pisze:

  Jakoś nie mogę się do Niej przekonać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×