Edyta Górniak za swój dom na Podhalu zapłaciła miliony. Cena willi zwala z nóg. W takich luksusach mieszka

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak jakiś czas temu osiedliła się na Podhalu. Tabloid dotarł do miejsca, w którym znajduje się jej willa. Zapłaciła za nią kilka milionów złotych. Są nowe zdjęcia.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu, która ma od dawna ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym. Artystka kilak lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, a po powrocie do Polski postanowiła zrezygnować z życia w miejskim zgiełku. Kilka miesięcy spędziła w Krakowie, a później przeniosła się na Podhale. U podnóża Tatr odnalazła prawdziwe szczęście i spokój. Jest ono teraz jej miejscem na ziemi. Chociaż ma dużo zobowiązań w stolicy i często bywa w Warszawie, to gdy skończy pracę, pędem wraca w góry.

Artystka ma znakomity kontakt z fanami i prężnie prowadzi swoje konto w social mediach, gdzie odpowiada na ich pytania i zdradza sporo z życia codziennego. Jak do tej pory nie chwaliła się jednak zbytnio swoim domem.

Nie przywiązuję wagi do rzeczy materialnych. Ale nie możemy się wstydzić, że potrzebujemy pieniędzy. Ja się jednak nie obnoszę z marmurami, kawiorami, szampanem tak wprost ostentacyjnie. Nikt nie wie, czy ja mam w domu złoty kran, czy może mam drewniany kran. Nigdy się nie chwaliłam, bo to nie ma dla mnie wartości – zdradziła w rozmowie z Faktem.

Jak mieszka Edyta Górniak na Podhalu?

Gwiazda w sieci pokazała zaledwie fragmenty swojej willi, a głównie chwaliła się otoczeniem domu i pięknym krajobrazem, który widzi z okien.

Tabloid jednak nie dał za wygraną i odnalazł górską posiadłość diwy. Jest to dom w góralskim stylu o powierzchni 200 metrów łącznie z kilkoma tarasami. Artystka sama dba w nim o porządki.

Ostatnio zakasała rękawy i wzięła się za porządki. Można było zobaczyć ją przed domem, jak otrzepuje z kurzu kanapy, które stoją na jednym z tarasów, i wystawia na zewnątrz kwiaty. Piosenkarka popijała kawę na tarasie i przy okazji uzupełniła ziarna w karmniku dla ptaków – podał „SE”, który na dowód opublikował zdjęcia.

Okładka Super Expressu

Okładka Super Expressu

Jak dowiedział się Super Express podobne domy w tej okolicy kosztują nawet 4 mln złotych. Sądząc po tym, jak wygląda posiadłość Edyty musiała naprawdę słono za nią zapłacić.

To imponująca willa – z zewnątrz w typowo góralskim stylu, ale w środku nowoczesna. Podobne domy w okolicy, którą wybrała Górniak, kosztują nawet ponad 4 mln zł!  – czytamy w tabloidzie.

W naszej galerii zobaczycie też kilka zdjęć domu Edyty. Trzeba przyznać, że nieźle się urządziła.


Okładka Super Express - dom Edyty Górniak

Okładka Super Express - dom Edyty Górniak

Okładka Super Expressu

Okładka Super Expressu

Edyta Górniak pokazała taras

Edyta Górniak pokazała taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×