Anna Lewandowska wychowuje córkę na poliglotkę. W ilu językach uczy się mała Klara? Nie każdy by podołał…

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska wyznała, w ilu językach uczy się jej córka. Klara rośnie na poliglotkę. Które języki poznaje córka sławnego małżeństwa?

Anna Lewandowska Robert Lewandowski to bodaj najpopularniejsza para polskiego show-biznesu. Oboje poznali się jeszcze w 2007 roku. Po kilku miesiącach zaczęli ze sobą chodzić. W 2010 roku wspólnie przeprowadzili się do Niemiec. Rok później zaręczyli się w trakcie wakacji na tropikalnych Malediwach, by za dwa lata pobrać się w Serocku pod Warszawą.

Lewandowscy mają ze sobą dwie córki – Klarę (ur. 2017) i Laurę (ur. 2020). Pierwsze dziecko było dla nich dużym wyzwaniem. Anna bardzo ciężko zniosła poród.

Poród był bardzo trudy, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej… Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi… Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę – Robert powiedział w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

Na szczęście, później było już tylko lepiej i Klara wyrosła na zdrową i mądrą dziewczynkę. Anna przyznała, że Klara uczy się w kilku językach. Zrobiła to w ramach Q&A na Instagramie.

W jakich językach mówi Klara Lewandowska?

Anna Lewandowska dość często organizuje na swoim profilu Q&A. Tym razem część pytań dotyczyła m.in. życia prywatnego jej rodziny. Jeden z fanów zapytał gwiazdę:

W jakim języku uczy się Klara? Polski? Niemiecki? Angielski?

Mama dziewczynki odpowiedziała:

Polski, angielski, niemiecki.

Jak widać, Klara uczy się w aż trzech językach jednocześnie, co czyni z niej prawdziwą poliglotkę! To chyba jednak nie koniec zdolności językowej malucha. 4-latka spędza z rodzicami dużo czasu w Hiszpanii, gdzie poznała podstawy języka hiszpańskiego. Klara nie ma najmniejszych problemów z liczeniem w nowym języku. Mama nagrała ją, gdy ta powtarzała:

Raz, dwa, trzy, raz, dwa. Uno, dos, tres, cuatro, cinco, seis, ocho.

Być może jeszcze kilka wizyt na Półwyspie Iberyjskim i Klara będzie się posługiwała hiszpańskim w takim samym stopniu, jak polskim, angielskim oraz niemieckim. Trzymamy za to kciuki. Nie ma się co dziwić temu, że Anna i Robert są bardzo dumni z dziewczynki. Ciekawe, czy podobnymi talentami do wkuwania języków obcych będzie się wykazywać urodzona w ubiegłym roku Laura?

Ostatnio Lewandowska niechcący pokazała internautom twarz najmłodszej dziewczynki. Jej zdjęcia możecie zobaczyć pod tym adresem. Czy Laura przypomina swoją o kilka lat starszą siostrzyczkę? Trzeba przyznać, że już widać coraz większe podobieństwo między obiema dziewczynkami. Też to dostrzegacie?


Zdjęcie z InstaStories Anny Lewandowskiej

Zdjęcie z InstaStories Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Super , że dziecko się uczy języków a nie wyrośnie na sławie i pieniądzach rodziców jak np. poznał się Boże Martyniuk

 • Gość pisze:

  jak ma zdolności po rodzicach to nic z tego . Obydwoje nie potrafia antytalenty

  • Gość pisze:

   Czego nie potrafią, przepraszam? Bo w wywiadach po niemiecku pan Lewandowski wypowiada się bardzo płynnie, po angielsku z resztą też. Po co ten hejt? Pewnie nie znasz nawet połowy tego, co potrqfią państwo Lewandowscy w językach obcych albo na siłę chcesz napisać coś złośliwego. Przykre, że ludzie są tak zawistni.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×