Anna Lewandowska bawi się z córką. Chwila nieuwagi i widzimy twarz Laury. Podobna do Klary?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska aktywnie działa na Instagramie. W czwartkowe popołudnie pokazała nagranie, w którym widać twarz Laury. Dziewczynka jest podobna do starszej siostry?

Anna Lewandowska od wielu lat ciężko pracuje na swoją markę. Motywuje internautów do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Zachęca ich do ćwiczeń z aplikacją jej autorstwa, a także podpowiada, o jakie zdrowe produkty wzbogacić codzienny jadłospis, by ten nie był nudny, a jednocześnie był zdrowy. Trenerka z powodzeniem prowadzi też kilka firm, każda z nich osiągnęła sukces.

Gwiazda sportu w rozmowie z Jastrząb Post nie ukrywała, że jest szczęśliwa z tego powodu. Podkreśliła jednak, że skupia się nie tylko na biznesach, ale przede wszystkim koncentruje się na swoich bliskich:

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — komentowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury Lewandowskiej. Jak wygląda?

Anna Lewandowska od 2013 roku jest żoną Roberta Lewandowskiego. Razem wychowują dwie córki: 4-letnią Klarę oraz Laurę, która niedawno skończyła roczek. Gwiazda niedawno wypowiedziała się na temat trzeciego dziecka. Chociaż odpowiedziała na pytanie internauty o kolejnego potomka, nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi:

Czasami myślę, że tak, a czasami… NIGDY WIĘCEJ!

Trenerka stara się spędzić z córkami każdą wolną chwilę. Tak było m.in. w czwartek, gdy wróciła do Monachium. Dodała na Instagramie urocze nagranie, na którym widać młodszą dziewczynkę. Laura, która miała na sobie uroczy komplecik, spotkała się z innym maluchem. Niespodziewanie odwróciła twarz w kierunku kamery, dzięki czemu można oglądać jej twarz z profilu.

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska i jej mąż Robert chronią wizerunku dzieci. Chociaż córeczki pojawiają się w ich social mediach, widać jedynie fragmenty ich twarzy. Uważacie, że Laura jest podobna do starszej siostry?


Anna Lewandowska pokazała Laurę Lewandowską

Anna Lewandowska pokazała Laurę Lewandowską

Anna Lewandowska pokazała Laurę Lewandowską

Anna Lewandowska pokazała Laurę Lewandowską

Klara Lewandowska i Laura Lewandowska mają własny domek

Klara Lewandowska i Laura Lewandowska mają własny domek

Komentarze

 • Gosc pisze:

  A panią lub Pana zapraszam do naszej placówki to zobaczy pan pani 80 dziwnych dzieci cholera …

 • Gosc pisze:

  I nigdy nie pomyślałam że któraś z moich pdopiecznych jes mniej czy więcej ładna wszystkie traktuje tak samo nawiązując do poprzedniego komentarza a wy jak macie dwoje lub więcej dzieci zastanawiacie się które mądrzejsze a które ładniejsze wygląda na to że tak …

 • Gosc pisze:

  Pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawna to jest dopiero nieszczęście iszlak mie trafią jak czytam ta ładna ta mniej ładna i inne bzdety ważne że zdrowe i prawidłowo się rozwijają to jest ważne co za cholota opamietajcie się ja widzę na co dzień chore dzieciaki i nie mam z tym problemu traktuje je po matczynemu

 • Gosc pisze:

  Laura od Klary ładniejsza ale dziwna. Dziecko z pokerowa mina bez uśmiechu. Jalowa. Klara fajniejsza na zdjęciach.

 • Gość pisze:

  Ta jest ładniejsza od Klary ale nie ciekawa, taka pokerowa bez uśmiechu. Klara ciekawsza a zdjęciach, energiczna

 • Ela pisze:

  Jak się nie chce pokazywać!to po co się pokazuje!!!!!!

 • Gość pisze:

  od paczenia zęby bolo

 • Gość pisze:

  Za duzo tej pani wszedzie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×