Anna Lewandowska wprost o chęci posiadania trzeciego dziecka. Jej odpowiedź na pytanie fana tylko podgrzała ciekawość

Anna Lewandowska - 3 dziecko

Anna Lewandowska - 3 dziecko

Anna Lewandowska została zapytana o trzecie dziecko. Wprost odpowiedziała ciekawemu internaucie.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek – Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie fani trenerki mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas i jak pięknie się rozwijają. Od czasu do czasu żona Roberta Lewandowskiego chwali się talentami starszej z pociech.

Ania Lewandowska po każdym porodzie rzucała się w wir obowiązków i motywowała fanki do rozwoju i dbania o siebie. Podczas drugiej ciąży była wyjątkowo aktywna. Nic dziwnego, że nieustannie otrzymuje przychylne komentarze na temat swojej sylwetki. Teraz została zapytana o trzecie dziecko i wprost odpowiedziała fanowi. Czy zdecyduje się na trzeciego potomka?

Czy Anna Lewandowska zdecyduje się na trzecie dziecko?

Dla Anny Lewandowskiej córki i rodzina są najważniejsze. Klara i Laura co jakiś czas goszczą na Instagramie dumnej mamy, która mimo wielu obowiązków zawsze znajduje dla nich czas. Ania jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o siebie i wieść zdrowy tryb życia. Nie ukrywa dumy z powodu swoich osiągnięć.

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Nic dziwnego, że tuż po narodzinach córek szybko wróciła do obowiązków zawodowych i chętnie dzieliła się z internautami swoimi postępami związanymi z powrotem do formy po ciąży. Fanów Ani jednak mocno intryguje, czy chciałaby jeszcze powiększyć rodzinę. Jeden z nich wprost zapytał ją o to, czy marzy o trzecim dziecku.

Czasami myślę, że tak, a czasami… NIGDY WIĘCEJ!

Jak widać, kwestia jest otwarta, a Anna Lewandowska nie podjęła jeszcze decyzji w tej sprawie. Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów, krótko po narodzinach Laury, Ania wyznała, że jeszcze marzy jej się synek, żeby dopełnić rodzinę i spełnić marzenie Roberta.


Czy Anna Lewandowska będzie miała więcej dzieci

Czy Anna Lewandowska będzie miała więcej dzieci

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Anna Lewandowska i Klara na meczu Polska - Anglia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×