Szukaj

Iga Świątek wyjechała na wakacje. Zdjęciami pochwaliła się w sieci. Tak odpoczywa mistrzyni

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek wybrała się na zasłużony urlop, którym pochwaliła się na Instagramie. Gdzie odpoczywa i regeneruje siły po zwycięstwie w wielkoszlemowym turnieju?

Iga Świątek przeszła do historii polskiego tenisa. Wygrała wielkoszlemowy turniej Roland Garros, dzięki czemu awansowała z 50. na 17. miejsce w rankingu WTA, który klasyfikuje najlepszych tenisistów na świecie. Ten sukces przyniósł gwieździe sportu rozpoznawalność. Dowodem jest fakt, że już interesują się nią firmy, które chciałyby nawiązać z nią dłużą współpracę.

Podobno jedna z nich jest w stanie zaoferować tenisistce aż sześć milionów złotych za trzyletni kontrakt. Takie warunki są przewidziane tylko dla najlepszych sportowców:

Współpracę oferuje duża firma z polskim kapitałem, która może zainwestować w Igę Świątek w ciągu trzech lat aż 6 mln złotych. To kontrakt, który w polskim sporcie otrzymać mógłby obecnie tylko Robert Lewandowski — komentuje Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research, cytowany przez Przegląd Sportowy.

Iga Świątek na urlopie. Gdzie odpoczywa?

Chociaż Iga Świątek z dnia na dzień stała się niesamowicie popularna, wydaje się, że sława i pieniądze nie przewróciły jej w głowie. Niedawno tenisistka zdradziła, na co wydała część wygranej. Zainwestowała w gumowe kaczuszki, które noszą różne ubrania. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Gwiazda sportu wybrała się na zasłużony urlop, o czym w niedzielę poinformowała na Instagramie. Dodała dwa zdjęcia: na jednym widać plażę i morze, na drugim uśmiechnięta Igę. Prawdopodobnie odpoczywa nad Bałtykiem, bo jak powiedziała w jednym z wywiadów – przez pandemię koronawirusa nie planuje wypoczynku za granicą.

Tenisistka w komentarzu dodała jedynie dwie emotikony, które sugerują, że w najbliższych dniach będzie potrzebowała ciszy i spokoju.

View this post on Instagram

🧘‍♀️🤫

A post shared by Iga Świątek (@iga.swiatek) on

Internauci w komentarzach życzą Świątek miłych wakacji:

  • W pełni zasłużony odpoczynek. Miłej regeneracji.
  • Ale ładne widoki. Przyjemnego urlopu i korzystnej pogody.
  • Jesteś dla mnie inspiracją. Miłego relaksu.

Warto dodać, że Świątek w kolejnym turnieju wystąpi na początku przyszłego roku. Polska tenisistka pojawi się podczas Australian Open, który zaplanowany jest na styczeń.


Iga Świątek na urlopie

Iga Świątek na urlopie

Iga Świątek na urlopie

Iga Świątek na urlopie

Iga Świątek: na co wyda pieniądze z wygranej na Roland Garros?

Iga Świątek: na co wyda pieniądze z wygranej na Roland Garros?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×