Zdjęcie z ukrycia podbija internet! Tak Iga Lis i Taco Hemingway bawią się w Londynie!

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway razem w Londynie

O związku Igi Lis i Filipa Szcześniaka zrobiło się głośno przy okazji wydania płyty Szprycer. Na okładce krążka można dostrzec postać dziewczyny do złudzenia przypominającej córkę Kingi Rusin. Spore poruszenie w mediach wywołały również teksty do piosenek z albumu Cafe Belga, w których Taco Hemingway rapuje np. o miłości na odległość czy ogonie paparazzi nie dających spokoju jemu i jego ukochanej, która pracuje jako modelka. Zbieżność faktów raczej nie może być przypadkowa, podobnie jak zdjęcie stojącego plecami do obiektywu mężczyzny, który pojawił się ostatnio na Instagramie ślicznej Igi.

Taco Hemingway nie wytrzymał! Potwierdził związek z Igą Lis i ujawnił pikantne szczegóły! Jak on ją musi kochać

Przypomnijmy, że Iga Lis, przeniosła się na studia do Londynu już kilka tygodni temu. Według Na żywo rodzice wynajęli jej wygodny apartament w dogodnym miejscu w mieście, a przed młodą ślicznotką naprawdę ekscytujące tygodnie. Okazuje się, że w wolnym od nauki czasie Iga może liczyć na wsparcie swojego starszego o 10 lat chłopaka.

Para za granicą młoda studentka korzysta z uroków anonimowości, dzięki której może swobodniej spędzać czas na mieście. Bez towarzystwa paparazzi, gapiów i fanów rapera, zakochani mogą pozwolić sobie na więcej czułości w miejscach publicznych. Nic dziwnego, że ostatnio Iga pochwaliła się swoim szczęściem na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie ze spaceru z Taco Hemingwayem po Londynie. Tak przynajmniej twierdzą fani rapera, którzy nie mają wątpliwości, że odwrócony tyłem do obiektywu mężczyzna ubrany w żółtą czapkę i ciemnozieloną kurtkę to właśnie autor hitu Deszcz na betonie.

Niewykluczone, że para zdecydowała się wspólnie zamieszkać. Filip doskonale odnajduje się w Londynie, w którym również studiował, świetnie mówi po angielsku, więc z pewnością wiele miejsc, które stanowią zagadkę dla jego ukochanej, on już dawno odkrył. Wiadomo też, że Iga doskonale odnajduje się w towarzystwie Taco, z którym zdążyła już zobaczyć pół świata.

Młodsza córka Kingi w stolicy Wielkiej Brytanii bez wątpienia odbierze doskonałe wykształcenie, a kto wie? Może gdy ona ruszy swoją karierę w świecie mody, jej ukochany podbije brytyjski rynek muzyczny? W końcu rapowanie po angielsku to dla niego bułka z masłem.

Kinga Rusin po raz pierwszy szczerze wyjawiła co sądzi o muzyce Taco Hemingwaya! Ciekawe co na to Iga [WIDEO]

Gdzie znajduje się Cafe Belga? Tajemnicza kawiarnia, w której Taco Hemingway tworzył nowy album, naprawdę istnieje!

„Tak mnie wkur**a kiedy…”. Taco Hemingway o kłopotach w związku! To kolejna piosenka o Idze Lis?


Tago Hemingway na spacerze z Igą Lis w Londynie

Tago Hemingway na spacerze z Igą Lis w Londynie

Iga Lis w Londynie

Iga Lis w Londynie

Iga Lis w sesji do płyty Taco Hemingway Szprycer

Iga Lis w sesji do płyty Taco Hemingway Szprycer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×