Szukaj

Ida Nowakowska pochwaliła się nagraniem ciążowego brzuszka. Teraz idealnie widać jej imponujące krągłości

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska spodziewa się pierwszego dziecka. Gwiazda właśnie opublikowała nagranie, na którym możemy w pełni podziwiać jej ciążowy brzuszek. Krągłości są już dosyć spore.

Nowy rok zaczął się w show-biznesie prawdziwym baby boomem. Nie ma tygodnia, aby kolejne gwiazdy nie informowały o tym, że powitały na świecie dziecko, lub że spodziewają się narodzin potomka. Do tej drugiej grupy dołączyła kilka tygodni temu Ida Nowakowska.

Prowadząca Pytanie na śniadanie jest już w szóstym miesiącu ciąży, a na samym początku odmiennego stanu doskonale udało jej się ukrywać swoje powiększające się krągłości. Gwiazda cały czas pracowała i pojawiała się na antenie, ale nikt nie dostrzegł, że oczekuje narodzin dziecka.

Szczęśliwą nowinę ogłosiła podczas programu na żywo. Prowadząc śniadaniówkę w duecie z Tomaszem Wolnym, pokazała widzom swoje krągłości, co wywołało wielką euforię na planie programu. Od tamtej pory Ida bardzo chętnie dzieli się z fanami najpiękniejszymi momentami ciąży i publikuje w social mediach kolejne kadry, na których możemy podziwiać, jak zmienia się jej ciało.

Ida Nowakowska pokazała ciążowy brzuszek

Ida nie tylko chętnie pokazuje kolejne zdjęcia, ale także opowiada o przygotowaniach do narodzin pierwszego dziecka. Gwiazda podczas wywiadów często mówiła, że marzy o tym, żeby zostać mamą. Już za kilka miesięcy jej wielkie marzenia się spełnią i powita na świecie swojego synka. Podobno gospodyni śniadaniówki i jej mąż już urządzają pokoik dla maluszka.

Ida i jej mąż, Amerykanin Jack Herndon, gromadzą już wyprawkę dla synka, urządzają mu pokoik, a w chwilach zadumy zastanawiają się, kim ich malec będzie w przyszłości – czytamy w tygodniku Rewia.

Tymczasem na profilu gwiazdy TVP pojawiło się nagranie, na którym możemy w całej okazałości podziwiać jej brzuszek. Przyszła mama włożyła na siebie czarną sukienkę, która idealnie podkreśliła wszystkie krągłości. Dopiero teraz widać, że poród zbliża się wielkimi krokami. Wpis opatrzyła emotikonami serca.

Pod postem natychmiast znalazło się mnóstwo komplementów od fanów, którzy twierdzą, że przyszła mama w ciąży prezentuje się zjawiskowo. Trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ Ida wygląda kwitnąco.


Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Ida Nowakowska - ciążowy brzuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×