Ida Nowakowska z mężem i synkiem zwiedzają Kraków. Jeden z kościołów ważnym punktem na mapie rodzinnej wycieczki

Ida Nowakowska zwiedza Kraków

Ida Nowakowska zwiedza Kraków

Ida Nowakowska razem z maleńkim synkiem i mężem Jackiem wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Prezenterka pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego wypadu. Zajrzała również do kościoła.

Ida Nowakowska niedawno dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. W maju powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Po narodzinach synka nie zamierzała robić sobie długiego urlopu macierzyńskiego. Zaledwie kilka dni po opuszczeniu porodówki pojawiła się na antenie w programach, które do tej pory prowadziła. Tancerka i prezenterka błyskawicznym tempie doszła do formy. Nie ukrywa, że tak szybki powrót do pracy był możliwy dzięki jej mężowi oraz mamie, którzy pomagają w opiece nad maluszkiem i razem z nim towarzyszą jej za kulisami.

Ida ostatnio udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym opowiedziała o przygotowaniach do chrztu synka. Jest to dla niej bardzo ważny sakrament i nie ukrywała, że chce się do niego przygotować zwłaszcza w aspektach duchowych.

Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. My, jako rodzice, myślimy, jak to będzie wyglądać, chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Dużo na ten temat czytamy. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem – zdradziła w wywiadzie.

Ida Nowakowska podczas rodzinnego wyjazdu zwiedza kościół

Ida nigdy nie ukrywała swojej religijności i tego, że wiara jest dla niej niezwykle ważnym aspektem życia. Prezenterka kilka lat temu przechodziła ogromny kryzys i po śmierci ukochanego ojca odwróciła się od Boga. Po czasie udało jej się wrócić na ścieżkę wiary i od tamtej pory jeszcze bardziej celebruje swoje spotkania z modlitwą.

Ida przebywa właśnie z synkiem i mężem w Krakowie. Gwiazda podczas swoich podróży, zarówno tych po Polsce, jak i zagranicznych zwiedza głównie kościoły. Zdjęciami chętnie dzieli się w sieci. Tak było też podczas tego wyjazdu, gdzie zapozowała w jednej z krakowskich świątyni. Kadrem pełnym zadumy podzieliła się z fanami. Znajdziecie go w naszej galerii.


Ida Nowakowska w Krakowie

Ida Nowakowska w Krakowie

Ida Nowakowska w Krakowie

Ida Nowakowska w Krakowie

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Ida Nowakowska uczciła 29. urodziny męża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×