Ida Nowakowska kończy urlop macierzyński. Zachwala TVP i opowiada o powrocie do „Pnś”. Dostała idealne warunki

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska kończy urlop macierzyński. Kiedy wróci do Pytania na śniadanie? W nowym wywiadzie zdradziła szczegóły.

Ida Nowakowska na początku maja dołączyła do grona mam. Powitała na świecie synka, który jest owocem miłości gwiazdy TVP i jej męża Jacka Herndona. Dumni rodzice co jakiś czas dzielą się swoim szczęściem z internautami. Niedawno prezenterka Pytania na śniadanie pochwaliła się uroczym nagraniem wideo. Pokazała męża, który śpiewa synkowi piosenkę Stary McDonald. Obiecuje chłopcu, że jego zdolności za jakiś czas się pojawią. Fani byli zachwyceni, czego nie ukrywali w komentarzach.

Ida Nowakowska wraca do pracyi Pytania na śniadanie. Kiedy?

Chociaż Nowakowska na początku maja została mamą, już wróciła do pracy. Błyszczała podczas finału Dance Dance Dance 3, gdzie zachwyciła swoją stylizacją, a także wzięła udział w finale konkursu Eurowizji 2021, gdzie podawała punkty z Polski. Miała na sobie dość oryginalny strój, obok którego brytyjski komentator nie przeszedł obojętnie. Nie miał litości dla świeżo upieczonej mamy (więcej tutaj).

Okazuje się, że Ida Nowakowska wraca do Pytania na śniadanieOdcinki, w których pojawi się jako prowadząca, zadebiutują na antenie TVP już pod koniec maja. Tancerka w rozmowie z Party podkreślała, że TVP zapewniła jej bardzo komfortowe warunki:

Mam to szczęście, że telewizja stwarza mi idealne warunki do kontynuowania pracy – podkreśla Ida Nowakowska.

Gwiazda nie tylko wystąpi w śniadaniówce, ale jak podaje dwutygodnik, zagości też na planie The Voice Kids. Podczas nagrań będzie mogła liczyć na pomoc męża oraz swojej mamy:

Jack okazał się supertatą. We trójkę, wraz z mężem i moją mamą, tworzymy zgraną drużynę. Razem zrobimy wszystko, by dzidziuś był najszczęśliwszy.

Chłopiec zawrócił mamie w głowie. Dowodem mogą być komplementy, których nie szczędzi pod jego adresem:

Jest najukochańszy! Gdy na niego patrzę, nie mogę powstrzymać łez. Dużo śpi. a w przerwach przytula się i je. Zmieniam mu pieluszkę i znów śpi, ale też stymuluje wzrok, wpatrując się w nasze twarze i czarno-białe, kontrastowe zabawki, które zrobił mu Jack.

Zdjęcia synka Idy Nowakowskiej znajdziecie w galerii.


Ida Nowakowska pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Ida Nowakowska pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Ida Nowakowska zdradziła, że karmi piersią

Ida Nowakowska zdradziła, że karmi piersią

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wolałabym moje pieniądze z abonamentu na RTV przeznaczyć na moją córkę i wnuka niż na stworzenie doskonałych warunków pracy Idy . Cudowne ukochane oczekiwane dziecko jako eksponat do zdjęć dla mnie jest to bardzo przykre.

 • Gośćgisc pisze:

  Pani Ido niech pani ten czas zachowa dla siebie i maluszka zamiast cały czas robic zdjęcia i trzymać telefon komórkowy przy niemowlaczku

 • Gość pisze:

  Ciekawe czy jak by pracowała na kasie w Biedronce to też by ze śpiewem na ustach i w podskokach wracała tydzień po porodzie. Te durne dziunie z telewizji to przysługują się innym kobietom w najgorszy możliwy sposób.

 • ???? pisze:

  Jak ma na imię to dziecię? Bo chyba jeszcze nie zdradzili?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×