Simon i Bibi z Hotelu Paradise rozstali się! Obszerne oświadczenie wyjaśnia wszystkie nieporozumienia

Simon i Bibi rozstali się

Simon i Bibi rozstali się

Simon Price poinformował o tym, że on i Bibi zakończyli związek. Opublikował w social mediach bardzo obszerne oświadczenie. Zobaczcie co napisał uczestnik programu Hotel Paradise

Hotel Paradise to program, który od pierwszego odcinka okazał się być wielkim hitem. Randkowe show przyciągnęło przed telewizory prawdziwe tłumy fanów. Nie brakowało bowiem młodych singli, którzy chcieli wyjechać na egzotyczną wyspę w poszukiwaniu miłości. Fani chętnie zasiadali przed telewizorami i obserwowali ich uczuciowe perypetie. Randkowy format szybko doczekał się trzech edycji. Ostatnia z nich wzbudziła sporo emocji.

Na początku czerwca poznaliśmy zwycięzców ostatniej odsłony programu.  Zostali nimi Krystian i Basia. Udało im się dotrzeć razem aż do końca show, a później opowiedzieli o tym, co ich łączy w Dzień Dobry TVN. Przyznali, że nie są już parą. Chociaż w trakcie trwania programu połączyła ich szczególna więź, to nie było to na tyle silne uczucie, by mogli oprzeć na nim trwały związek. Inaczej było z Simonem i Bibi, którzy spotkali się z nimi w finałowym odcinku. Tej parze udało się stworzyć związek także w momencie gdy zgasły kamery.

Simon i Bibi rozstali się. Jest oficjalne oświadczenie

Fani bardzo kibicowali związkowi Simona i Bibi. Od samego początku połączyło ich uczucie, które przez cały program pielęgnowali na oczach widzów. Również po tym, jak opuścili rajską wyspę i wrócili do rzeczywistości, dalej utrzymywali relacje. Zaledwie kilka tygodni temu Simon na Instagramie opublikował oświadczenie dotyczące ich miłości. Napisał między innymi, że kocha Bibi i układają razem życie.

Jak się okazuje, miłość nie trwała zbyt długo. Nie minął nawet miesiąc od momentu wyznania uczuć, by celebryta przekazał, że wielkie uczucie dobiegło końca. W sieci właśnie pojawiło się oświadczenie Simona, w którym informuje, że rozstał się z Bibi. Do obszernej wiadomości dołączył ich wspólne czarno-białe zdjęcie.

Kochani. Nie wszystko złoto co się świeci. Ten weekend wiele wyjaśnił, a właściwie poniedziałkowy wieczór. Jestem pozytywnym, uśmiechniętym i radosnym człowiekiem. Jeżeli coś robię, to z sercem i uśmiechem. Jak kocham, to na zabój. Niestety. Starałem się, robiłem co w mojej mocy aby nasz związek przetrwał. Bardzo chciałem aby nasza miłość rozwijała się, znaczyła coś więcej. Nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić ale już jest zbyt późno. Aby uniknąć pomyłek i fałszywych oskarżeń, które miały miejsce po pierwszym rozstaniu, wolę to zrobić jak trzeba.

Czasami tak jest, że dwoje ludzi nie potrafi się odnaleźć. Nie piszmy tu o winie czy też nie twórzmy teorii. Ja czuję się przegrany. Przyjechałem do Polski dla miłości, z miłością w sercu. Niestety życie i rzeczywistość zweryfikowały wszystko. Dziękuję za ogromne wsparcie, dziękuję za przygodę, dziękuję za to uczucie. Coś się kończy i coś się zaczyna. Nie mam do nikogo żalu ani pretensji. Takie jest życie. Dziękuję raz jeszcze.

Simon postanowił wyjaśnić jeszcze fanom, że była to decyzja zarówno jego, jak i Bibi. Zapewnił, że rozstają się, pozostając w przyjaźni, a była ukochana zawsze będzie miała w nim wsparcie.

Pamiętajcie to nie jest nikogo wina rozstaliśmy się na dobrych relacjach, Bibi zawsze może na mnie liczyć i na zawsze pozostanie w moim sercu jako wyjątkowo osoba co poznałem na Zanzibarze.

Pod postem płyną słowa wsparcia od przyjaciół z programu. Fani natomiast nie ukrywają, że jest im niezwykle przykro, ponieważ wierzyli, że połączyło ich coś więcej. Trzymają jednak kciuki za to, by w końcu każde z nich znalazło prawdziwą miłość.


Simon i Bibi rozstali się

Simon i Bibi rozstali się

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Komentarze

  • Hania pisze:

    Fajny ten Simon szkoda myslałam ze beda razem

  • Gość pisze:

    Taki live przepisy przepisami a źycie źyciem moze na królową bo według przepisów darmozjad sprzedał swój kraj a według źycia dzieki swoim dzieciom kambodza jest większa o 200 000km a reszta czechów i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×