Hotel Paradise. Uczestniczka ogłosiła rozstanie Simona i Bibi. Odpowiedzieli oficjalnym oświadczeniem

Hotel Paradise

Hotel Paradise

Już wiadomo, które pary po programie Hotel Paradise połączyło płomienne uczucie. Uczestnicy miłosnego show wydali oficjalne oświadczenie. Z kim spotyka się Basia? Czy Bibi i Simon są parą?

Hotel Paradise to randkowe show, które podbiło serca widzów. Nie brakuje bowiem osób, które chętnie podglądają miłosne perypetie uczestników tego formatu. Nie brakuje też osób, które z wielką chęcią wyjeżdżają na rajską wyspę w poszukiwaniu miłości. Format cieszył się sporą oglądalnością, dlatego doczekał się aż trzech edycji. Wczoraj wieczorem poznaliśmy zwycięzców ostatniej edycji. Zostali nimi Krystian i Basia. Udało im się dotrzeć razem aż do końca show, a dzisiaj opowiedzieli o tym, co ich łączy w Dzień Dobry TVN. Przyznali, że nie są już parą.

Fani domyślali się, że Basia związała się z innym uczestnikiem programu. Długo dopytywali, czy ulokowała swoje uczucia w Krzysztofie. Informację tę przekazała także w rozmowie z portalem Przeambitni, Marietta Witkowska, która była uczestniczką pierwszej edycji programu.

A jeżeli chodzi o Basię i Krystiana, to ja słyszałam, że ona już w ogóle jest z Krzysztofem… Więc tam jest już taki miszmasz… – stwierdziła Marietta.

Hotel Paradise 3. Czy Simon i Bibi nadal są parą?

Razem z Krystianem i Basią o zwycięstwo w show walczyli również Simon i Bibi. Cieszyli się oni sporą popularnością wśród widzów i sympatią innych uczestników. Wydawało się, że tworzą związek idealny. Marietta Witkowska jednak w swoim wywiadzie wyjawiła, że para również rozstała się tuż po powrocie do kraju.

Myślałam, że wygra Bibi z Simonem. (…) Ale teraz i tak już nie są razem, więc kurde, nie wiem… Dziwne, jestem w szoku. (…). Z tego co wiem, to już żadna z par finałowych nie jest razem. Bibi z Simonem niby o siebie walczą, ale ja już wiem, że jeżeli oni już teraz muszą walczyć, to będzie im megaciężko… -stwierdziła Marietta.

Okazuje się jednak, że Bibi i Simon zaskoczyli wszystkich, a ich uczucie przetrwało bardzo ciężką próbę. Chociaż po wyjeździe z wyspy mieli sporo problemów, to udało im się wygrać miłość. Simon właśnie potwierdził, że są razem i wyznał Bibi miłość.

Wszyscy wiemy że życie to nie jest bajka. W rzeczywistości są prawdziwe problemy, sprzeczki, i nieporozumienia. Bycie zamkniętym z bardzo barwnymi osobami przez tak długi czas, wyciąga wile emocji z człowieka i te emocje odczuwamy stokrotnie mocniej. Jeżeli chodzi o moją relacje z @bibi.hotelparadise3 , chciałem wam wszystkim podziękować za wsparcie, za trzymanie kciuków, i za wierzenie w naszą miłość. Mieliśmy zwoje problemy w powrocie do rzeczywistości. Dzieliło nas tysiące kilometrów, ciężka różnica czasu, i normalne oddzielne życie. Wszyscy chyba wiemy że życie bywa trudne…. ale jak się kocha i naprawdę się kocha to wszystko jest możliwe! Jestem przeszczęśliwy że wreszcie mogę wam powiedzieć że ja i Bibi jesteśmy razem i będziemy pielęgnować nasz związek dalej!

W obszernym oświadczeniu dotyczącym związku nie brakowało też pięknego wyznania uczuć ze strony Simona, który jak możemy przeczytać, jest szaleńczo zakochany w Bibi:

Pamiętajcie, że o miłość zawsze warto walczyć, rozmawiajcie ze sobą, wspierajcie siebie nawzajem i najważniejsze, zbudujcie z tą osobą przyjaźń na całe wieki. @bibi.hotelparadise3 Kocham cię w opór! Miłość jest piękna!

Pod postem nie brakuje gratulacji dla zakochanych. Nam również nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za ich uczucie.


Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price i Bogusia Brzezińska - Hotel Paradise 3

Simon Price - Hotel Paradise 3

Simon Price - Hotel Paradise 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×