Dzisiaj Diana świętowałaby 60. urodziny. Dzieci Williama szykują piękny hołd dla księżnej. Tak uczczą jej święto

Księżna Diana, dzieci księcia Williama

Księżna Diana, dzieci księcia Williama

George, Charlotte i Louis są wielką dumą Williama i Kate. Jaki hołd rodzina odda księżnej Dianie?

Książę William i księżna Kate stworzyli wspaniałą rodzinę. Wychowują troje dzieci, jednocześnie świetnie wypełniając obowiązki wobec królowej i monarchii. Starszy syn księcia Karola jest bardzo dumny z potomstwa. Jaki hołd przygotowali dla Diany?

Hołd dzieci księcia Williama dla księżnej Diany

Książę William zebrał nagrodę za lata zmieniania pieluch podczas zabawnego weekendu w jego 39. urodziny, a następnie brytyjskiego Dnia Ojca, kiedy świetnie bawił się z jego dwojgiem najstarszych dzieci, siedmioletnim George’em i sześcioletnią Charlotte. Wzięli udział w półmaratonie w posiadłości królowej w Sandringham, zostawiając Kate w domu z trzyletnim Louisem.

Książę Cambridge spędził cudny dzień, promieniejąc radością, kibicując biegaczom razem z dziećmi. Chwile były mile widzianym odwróceniem uwagi w dosyć stresującym dla Williama czasie, pełnym problemów rodzinnych Windsorów.

Są jego światłem i duszą. A po odsłonięciu w tym tygodniu posągu księżnej Diany, będzie potrzebował swojej najbliższej rodziny bardziej niż kiedykolwiek. Posąg jest hołdem od jego dzieci w takim samym stopniu, jak od niego, więc nie pozwoli, aby cokolwiek przyćmiło wydarzenie. Wie, jak bardzo byłaby dumna z trzech niesamowitych ludzi, których stworzył z Kate. Największym bólem w jego sercu jest to, że jego matki nie ma tutaj, aby zobaczyć, jak niesamowici są na swój sposób, zwłaszcza Charlotte, która jest dzika i pełna życia tak jak jej babcia. To słodko-gorzka sytuacja, ale także radosna.

Nie ma wątpliwości, że William rozkoszuje się ojcostwem. W filmie dokumentalnym z 2020 roku powiedział:

Posiadanie dzieci to moment zmieniający życie, tak naprawdę jest. Myślę, że kiedy przeszedłeś w życiu coś traumatycznego – moja matka umierała, gdy byłem młodszy – emocje wracają w zawrotnym tempie. To jeden z najbardziej niesamowitych momentów w życiu, ale także jeden z najstraszniejszych.

Szykuje się niezwykły dzień dla Williama. Emocje łatwiej będzie mu przeżyć, kiedy ma tak wielkie oparcie w żonie i dzieciach.


książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Książę William, Louis i George

Książę William, Louis i George

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chętnie przeczytam obiektywną informację o wydarzeniu, którego autorami są synowie a nie peany na temat rodziny Cambridge. Zalecam trochę godności, nie jesteśmy poddanymi tej rodziny.

 • Gość pisze:

  Starszy, jest wyraznie zaburzony, coraz bardziej jest to widoczne.

 • Gość pisze:

  Masz całkowitą rację. Te służalcze tony są nie do zniesienia.

 • Gość pisze:

  Tekst tak lukrowany do zrzygania.
  A pomnik nie jest zadnym holdem od dzieci Williama, tylko inicjatywą synow Diany, jej rodzenstwa i przyjaciół, m.in. Eltona Johna, ktory go finansuje.
  Podpinanie pod tę inicjatywę dzieci Wilusia, jest żenujące.

 • Gośćkrysia pisze:

  Super się na nich patrzy

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×