Mentorka z „Projektu Lady” o synu Małgorzaty Rozenek. Tatiana ubolewa tylko nad jednym

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wróciła na plan Projekt Lady 5  w zaledwie dwa tygodnie po porodzie. Czy ekipa programu miała już okazję poznać małego Henia?

Zdjęcia do programu Projekt Lady ruszyły pełną parą. To już piąta edycja tego popularnego show, w którym niewątpliwą gwiazdą jest prowadząca Małgorzata Rozenek. Bohaterkami programu są dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od zabawy, wulgaryzmów, czy używek. Gospodyni programu razem z pozostałymi mentorkami próbuje nauczyć je dobrych manier i zamienić zbuntowane nastolatki w prawdziwe damy.

W tej ciężkiej przeprawie Rozenek może liczyć na wsparcie trenerki protokołu dyplomatycznego dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej i trenerki rozwoju osobistego Tatiany Mindewicz-Puacz. Do tej pory mogliśmy zobaczyć już cztery edycje programu, w którym uczestniczki zdecydowały się porzucić dotychczasowe życie i pod okiem specjalistek poddać się przemianie.

Piąty sezon programu ze względu na pandemię koronawirusa startuje z opóźnieniem. Dotychczas premierowe odcinki były kręcone późną wiosną, a premiera show miała miejsce latem. Dobrą wiadomością dla wszystkich fanów tego formatu są pierwsze zdjęcia z planu, które udowadniają, że już niebawem zobaczymy najnowsze odcinki.

Projekt Lady 5: czy mentorka Tatiana poznała już Henia?

Piąta edycja Projektu Lady nagrywana jest w położonym od 30 kilometrów od Warszawy Rozalinie i to właśnie tam gwiazda zatrzymuje się z Heniem podczas zdjęć. W programie po raz kolejny występuje w roli prowadzącej. Produkcja przykłada niezwykłą uwagę do bezpieczeństwa zarówno Małgorzaty, jak i jej synka. Okazuje się, że jej koleżanki z planu nie miały jeszcze okazji poznać chłopca.

Po tych pandemicznych miesiącach wszyscy na planie bardzo się pilnujemy. Nie miałam jeszcze nawet okazji poznać Henia – mówi „Party” Tatiana Mindeiwcz-Puacz.

Wiadomo już, że zdjęcia potrwają mniej więcej do połowy sierpnia. Być może do tego czasu mały Majdan zostanie przedstawiony ekipie programu.


Henio Majdan

Henio Majdan

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Projekt Lady 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×