Hanna Zborowska szykuje się do ślubu. Rodzice aktorki już odliczają dni. Tabloid zdradził szczegóły

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska rozwiodła się z ojcem swoich córek, układa życie u boku nowego partnera. Razem pojawili się w Polsce na urodzinach jej ojca. Para szykuje się do ślubu?

Hanna Zborowska jest siostrą doskonale znanej fanom aktorki, czyli Zofii Zborowskiej. Jest ona popularną influencerką, a lata temu wyprowadziła się do Brazylii, gdzie mieszkała razem ze swoim mężem – Danielem Nevesem. Para doczekała się dwóch córeczek. Wspólnie wychowywali: Ninę i Milę. Uczucie tej pary nie przetrwało jednak próby czasu i doszło do rozwodu. Po definitywnym zakończeniu małżeństwa Hania związała się z nowym ukochanym. Tym razem również ulokowała uczucia w przystojnym Brazylijczyku. Jej wybrankiem został Marcelo Praca.

Siostra Zosi Zborowskiej po 15 latach znowu czuje się szczęśliwa. Jej życie bardzo się zmieniło, bo do tej pory pracowała w firmie byłego męża, z której także odeszła i rozpoczęła własny biznes. Musi też na nowo poukładać codzienność. Będąc w związku z Marcelo pracowała nad tym, aby polubiły go także jej córeczki. Starsza z dziewczynek miała z tym problem.

Mila, czyli młodsza córka, potrafiła sobie to w głowie poukładać. Ale starsza córka ma wrażenie, jakby zdradzała swojego tatę, lubiąc Marcelo – wytłumaczyła Hania w Dzień Dobry TVN.

Hanna Zborowska szykuje się do ślubu?

Wiktor Zborowski świętował niedawno 71. urodziny. Z tej okazji doczekał się pięknego prezentu. Z Brazylii do Polski przyleciała jego córka razem z ukochanymi wnuczkami. Towarzyszył im także Marcelo Praca. Okazało się, że mężczyzna w ostatnim czasie jeszcze bardziej poprawił relację z córeczkami swojej ukochanej. Dziewczynki całkowicie go zaakceptowały, a jak zdradziła Hania na Instagramie, nosił jedną z jej córek dosłownie na plecach, by przetrwała trudy przesiadek i lotniskowej rzeczywistości.

Dużą część drogi nosił Milę na plecach razem z plecakiem i torbą kanapek od babci Marysi. […] Marcelo jak to przetrwa to nic już mu nie będzie straszne – napisała.

Jak podaje Na Żywo pojawienie się Hani z rodziną na urodzinach ojca, było dla niego najlepszym prezentem. Mężczyzna miał zrobić wielkie wrażenie na Marii Winiarskiej i Wiktorze Zborowskim. Czasopismo poinformowało, że z niecierpliwością wyczekują oni ich ślubu. Trzeba przyznać, że wyglądają na wyjątkowo dobraną parę.


Hanna Zborowska-Neves z partnerem

Hanna Zborowska-Neves z partnerem

Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem

Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem

271622740_506945134381263_8427296651992422358_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×