Hanna Zborowska w „DDTVN” o kłopotach w pracy po rozwodzie z mężem i nowym partnerze. Jej córka ma z nim problem

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska

Hanna Zborowska znalazła nowego partnera. W Dzień dobry TVN opowiedziała o tym, jak wyglądają jego relacje z jej córkami. Wielu z was może się zdziwić.

Hanna Zborowska to siostra Zosi Zborowskiej. Kobieta cieszy się wielką popularnością jako influencerka. Od kilkunastu lat na stałe mieszka w południowoamerykańskiej Brazylii. Kobieta niedawno rozstała się ze swoim mężem – Danielem Nevesem. Ma z nim dwie córki: Ninę i Milę. Hanna po rozstaniu związała się z nowym partnerem.

Marcelo Praça, bo tak nazywa się jej nowy chłopak, to przystojny brunet z ciemnymi oczami. Wspólne zdjęcie Hanny i Marcelo zobaczycie poniżej.

Hanna Zborowska o relacji jej córek z nowym partnerem. Jak one wyglądają?

Hanna Zborowska pojawiła się w Dzień dobry TVN. W programie opowiedziała co nieco o nowym projekcie biznesowym. Jak wyznała:

Nie powiem, żeby było super jeśli chodzi o zawodowe sprawy. Bo wcześniej pracowałam w firmie byłego męża. Zaczęłam robić wszystko na raz i to nie był chyba dobry pomysł. Stworzyłam projekt z dwiema koleżankami – Magda, która jest artystką pierwsza się do mnie zgłosiła. Zrobiła kilkanaście projektów. A druga to mentorka, która wyciągnęła mnie z dołka po rozwodzie. Z dziewczynami zrobiłyśmy Księżycowy Kalendarz.

Jeszcze więcej opowiedziała na temat wspomnianego już wcześniej Marcelo.

Już w zeszłym roku byliśmy razem. Nie żeby roczny związek był jakoś długometrażowy, ale jest śmiesznie. Po 14 czy 15 latach małżeństwa miałam motylki. Poczułam się młodo i beztrosko – powiedziała.

Wyjaśniła też, w jaki sposób jej córeczki, Nina i Mila, podchodzą do jej nowego partnera.

Mila, czyli młodsza córka, potrafiła sobie to w głowie poukładać. Ale starsza córka ma wrażenie jakby zdradzała swojego tatę, lubiąc Marcelo – wytłumaczyła.

Jak myślicie, czy Nina zdąży się jeszcze przekonać do Marcelo? Mamy nadzieję, że tak! Dziewczynka najwidoczniej potrzebuje trochę więcej czasu.

Obecne relacje Hanny Zborowskiej z byłym mężem

Hanna Zborowska nie jest obecnie w najlepszych relacjach z ex-mężem – Danielem. Podczas jednej z rozmów z fanami wyznała:

 Jak mnie widzi, to ma ochotę mnie je***. A tak naprawdę to wydaje mi się, że jednak była teściowa chce to zrobić.

Ona sama nie pała nienawiścią do męża, ale w ich relacji zdarzają się naprawdę kiepskie momenty.

Umówiliśmy się tak, że dzieci są dwa tygodnie u mnie, dwa tygodnie u niego. Tylko żeby dzieci u niego były tyle czasu, to on musi przede wszystkim pokazać, że jest w stanie sam przeżyć dwa tygodnie – wypaliła.

W galerii zamieszczamy zdjęcia Hani, jej obecnego partnera, dzieci oraz byłego męża.


Hanna Zborowska-Neves w Dzień Dobry TVN

Hanna Zborowska-Neves w Dzień Dobry TVN

Hanna Zborowska-Neves z partnerem

Hanna Zborowska-Neves z partnerem

Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem

Hanna Zborowska-Neves z nowym partnerem

Komentarze

 • Gość pisze:

  A ja naprawdę ja lubię. Obejrzałam wszystkie jej programy – sprawia wrażenie osoby mocno stąpającej po ziemi. Dziewczyna radzi sobie w życiu a nie rozczula się nad sobą . Tak trzymaj.

 • Gośćpaplsnina pisze:

  nie lubię jej jest postrzelony

 • Gość Grażyna Swietochowska pisze:

  Życie to życie, a nie cuda wianki…

 • Gosia pisze:

  Ja pamiętam jak była w programie Polacy za granicą , chyba to był ten program. Już tak się chwaliła swoją miłością, mężem, jak to stanowią cudowna rodzinę. Wychwalała teściowa, pokazała też ich wspólną pracę, razem prowadzili ridzinny biznes . I co, koniec. Naprawdę lepiej mniej gadać….

 • Gość Jan pisze:

  No to mamy drugą panią Zborowska, która obnaża się z intymności. Tamtej opowiastek wystarczy do końca świata. A teraz stereo

 • Gość basia pisze:

  O dużo ładniejsza od siostry Zośki

 • Ana pisze:

  Nic tak nie irytuje jak ten pomysł na życie całej trójki zborowskich córek i mamusi związany z reklamami produktów co dostają w gratisie. To już przemysł jakiś. Skarbówka powinna się tym zainteresować. Gacie kremy bluzy majtki srajtki. Tez uwazam ze mąż pani Hanki był ok madry gość tylko takiej nadpobudliwej i ekspresyjnej baby nie mógł znieść i tego pieprzowego podglądania ich życia przez influenserow. Coś za coś

  • Gość pisze:

   Siostry Zborowskie są dwie. Najlepiej krytykować bez znajomości tematu. Dziewczyny inteligentne, z poczuciem humoru, co niestety u Pań piszących komentarze jest w totalnym zaniku. Tylko krytyka i zazdrość.

  • Gość pisze:

   Odpowiadam na komentarz nie Anie ale osobie, która Ją skrytykowała. Czytaj ze zrozumieniem (trzy dotyczy córek i matki).

 • Gość pisze:

  Za rok a,może jeszcze prędzej zostawi ją niestety !!!!! szukaj dziewczyno spokojnego mężczyzny u nas w kraju bo tam to będziesz się bujać od jednego do drugiego trzeciego itd.

 • Gość pisze:

  A ja ją bardzo lubię… Też poznałam dopiero przez program jestem z Polski, i odrazu jescze bardziej chciało się oglądać fana kobieta a to że z innym partnerem No cóż w życiu różnie bywa… I nie można nikogo za to krytykować życzę wszystkiego dobrego, i lubię na panią patrzeć w tv🙂👍

 • Gość pisze:

  Ten drugi to wygląda jak mafiozo z Meksyku, mąż Daniel o wiele przystojniejszy. Dla mnie ona jest mało kobieca i to jej żałosne słownictwo

 • Gość pisze:

  Bardzo szybko zaczęła nowy związek, wprowadzając się z córkami do nowej love. Po tylu latach w Brazylii powinna wiedzieć jacy są brazylijscy mężczyźni, bez względu na wykształcenie i status społeczny.

 • Alibaba pisze:

  Nie ważne czy ci co tak tu zioną pogardą,po wpisie oceniają że prymitywna ,nic nie umi czyli czują się lepsiejsi.Tsk to działa że kiedy chce się ,czy musi zaczynać od początku to trzeba urabiać środki przekazu i tych co czytają te ścieki.

 • Jaka pisze:

  Kto o niej wiedział – nikt – dopiero program z jej udziałem Jestem z Polski , przyniósł jej rozpoznawalnosc, i się zaczęło jak zwykle jeden filmik o niej i już celebrytka, tak idiotycznie to u nas dziala

  • Babi pisze:

   To już jest gwiazda! W Polsce same gwiazdy i gwiazdorzy,czy znani czy nie znani😡

 • Gość pisze:

  Kogo to obchodzi. Jedzie na nazwisku i tyle,a tak naprawde jest osobą nieznaną.

 • Iwona pisze:

  Pani sprzedaje prywatność rodziny i opowiada osobiste sprawy. Brak wyczucia. Dla oglądalności o zasięgów zrobi wszystko.

 • Gość pisze:

  Sympatyczna dziewczyna.

 • Kasia pisze:

  Życzę dużo szczęścia

 • Luka pisze:

  Prymitywna baba.

 • Gość pisze:

  Dwie corki Zborowskiego jakos nieznane ze strony wlasnej dzialalnosci zawodowej dają twarz (brzydka) serialom z zycia prywatnego do zwymiotowania.

 • Gośćanna bednarek pisze:

  Powodzenia

 • Joanna pisze:

  Haniu, wszystkiego dobrego!

 • Tomek Kowalczyk pisze:

  Kto jest bo nie znam,celebrytka bo też nie znam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×