Szukaj

Hania Stach z „Idola” jest w ciąży! Gwiazda pokazała ogromny brzuszek

Hania Stach, gwiazda programu Idol, jest w ciąży. Szczęśliwą wiadomością podzieliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z brzuszkiem. Urodzi synka, czy córkę i jak zareagowali internauci?

Hania Stach jest w ciąży

Hania Stach zgłosiła się do drugiej edycji programu Idol. Była jedną z faworytek do zwycięstwa, do finału jednak nie dotrwała, rezygnując przez problemy zdrowotne. Przed laty spekulowano, że nie stan zdrowia, a korzystny kontrakt płytowy, który zdecydowała się podpisać, był powodem jej rezygnacji.

Pewne jest jednak, że w 2004 roku piosenkarka wydała swój pierwszy album, który został zatytułowany po prostu Hania Stach. Kilka lat później, ukazała się jej druga, i jak na razie ostatnia płyta, Moda. Chociaż od tego czasu nie wydała nowego albumu, nie zrezygnowała z występów na scenie. Ma 38 lat i wciąż koncertuje. Wkrótce będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli –  zostanie mamą.

Hania Stach jest w ciąży. Kiedy urodzi?

O tym, że Hania Stach jest w ciąży, pochwaliła się sama przyszła mama. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, w opisie którego zdradziła, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia spędza poza granicami kraju. To jednak nie miejsce, a sporych rozmiarów brzuszek rzuca się w oczy:

Wesołych Świąt! W tym roku w Malezji #merrychristmas#malaysia#kualalumpur#wesołychświąt#haniastach #photo #nr1 @justyna_lenart_paprica #photo #nr2 @igorgizewski

Sądząc po rozmiarach brzuszka, Hania zostanie mamą już na początku przyszłego roku. Kiedy? Nie wiadomo. Stach zarówno płci, jak i imienia maluszka także nie skomentowała. Pewne jest jednak, że wiadomość o jej ciąży poruszyła fanów artystki, którzy w komentarzach rzucili się do gratulacji:

  • Te święta które mówią o Matce która pod sercem na dzieciątko i też jest w obcym kraju w jakimś stopniu korelują z Twoim błogosławionym stanem gdzieś w świecie. Pięknie i jeszcze szczęśliwiej je przeżyj. Najpiękniejszych Świąt.
  • Cudownie.
  • Wzajemnie i wszystkiego dobrego dla Was.
Hania Stach spodziewa się dziecka

Hania Stach spodziewa się dziecka

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do słów internautów, życząc przyszłej mamie wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz: Weronika Marczuk w DDTVN zdradziła imię dziecka i opowiedziała o ciąży. „Było sporo prób i tragedii też”


Hania Stach spodziewa się dziecka

Hania Stach spodziewa się dziecka

Hania Stach jest w ciąży

Hania Stach jest w ciąży

Hania Stach – preselekcje na Eurowizję 2007. Z piosenką

Hania Stach – preselekcje na Eurowizję 2007. Z piosenką "Re-group" zajęła drugie miejsce

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×