Halloween 2020. Tak świętują zagraniczne gwiazdy. Kim Kardashian, Camila Cabello, Victoria Beckham

Halloween 2020 zagranicznych gwiazd

Halloween 2020 zagranicznych gwiazd

Halloween 2020: światowe gwiazdy nie zrezygnowały z przebieranek: Vanessa Hudges, Penelope Cruz, Vanessa Bryant. Jak wyglądały w tym roku Kardashianki?

Halloween 2020 odbywa się w cieniu pandemii. Nie odbędą się huczne imprezy, spotkania w gronie przyjaciół, parady, domówki. Mimo wszystko zagraniczne gwiazdy nie zrezygnowały z przebieranek w to popularne przez wielu święto. Są dekoracje z wydrążonymi i podświetlonymi dyniami w roli głównej, upiorne przysmaki i inne okropności z przymrużeniem oka. Jakimi kostiumami zaskoczyli znani i lubiani?

Zagraniczne gwiazdy świętują Halloween 2020

Słynne stały się już przebieranki Kim Kardashian. Na Halloween 2019 Kim miała kilka pomysłów, w tym ten, żeby zamienić najbliższych w robale wprost z kosmosu, a także we Flinstonów.

W tym roku już w piątek 30 października przebrała dzieci za tygrysiątka. Zainspirowała się serialem Netflixa, który był wielkim hitem – Król Tygrysów. Sama wcieliła się w Carole Baskin, wzbudzająca kontrowersję, podejrzewaną o zamordowanie męża, wielką przeciwniczkę tytułowego bohatera serialu, Joe Exotica. Wyszło słodko.

W samo Halloween pojawił się na jej profilu film, na którym widać, że dekoracje też są u niej kreatywne. Na podwórku celebrytki pojawił się wielki pająk.

Jej mama także nie zawiodła. Kris Jenner pojawiła się na IG w kostiumie kościotrupa w eleganckim garniturze.

To jest Halloween #JackSkellington – napisała.

View this post on Instagram

This is Halloween #JackSkellington

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner) on

Nie zawiodła jak zawsze królowa Halloween Heidi Klum, która w zabawę wciągnęła całą rodzinę. Pisaliśmy o tym tutaj.

Są także pięknie wystylizowane inne gwiazdy: Emma Bunton, One Republik, Penelope Cruz, Ciara, Meghan Taylor, James Jordan, Ola Jordan, Victoria Beckham, David Beckham, Vanessa Hudgens, Kelly Osbourne, Camila Cabello, Shawn Mendes. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Halloween 2020 - Ciara

Halloween 2020 - Ciara

Halloween 2020 -Meghan Taylor

Halloween 2020 -Meghan Taylor

Halloween 2020 - Kris Jenner

Halloween 2020 - Kris Jenner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×