Szukaj

Halloween 2020 u Małgorzaty Rozenek. Przebrała całą rodzinę, nawet Henia. Gwiazda nie boi się kontrowersji

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od początku aktywnie wspiera Strajk Kobiet. Nie mogło więc być wątpliwości, że jej przebranie na tegoroczne Halloween będzie miało głębsze znaczenie. Zobaczcie, jak wystylizowała rodzinę i jak uargumentowała wybór kostiumów. To wielki debiut Henia.

Małgorzata Rozenek i jej rodzina co roku celebrują Halloween. W tym roku nie zorganizują jednak przyjęcia, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Nie oznacza to jednak rezygnacji z kostiumów. Ze względu na zaognioną Strajkiem Kobiet sytuacje w naszym kraju, stroje, jakie wybrała gwiazda Projekt Lady, są znaczące. Mamy też debiut małego Henia w przebraniu.

Halloween 2020: Jak Małgorzata Rozenek przebrała rodzinę?

Kiedy Trybunał Konstytucyjny w czwartek 22 października ogłosił, że aborcja eugeniczna w Polsce jest niezgodna z Konstytucją, Małgorzata Rozenek opublikowała bardzo emocjonalny wpis i zdjęcie z mocnym hasłem.

Jarosławie Kaczyński jedyną c***, którą możesz zarządzać, jest Andrzej Duda.

Potem było jeszcze ostrzej. Małgorzata Rozenek punktowała sprawy, które według niej nie działają dobrze w naszym kraju. Jednak jej wpis zniknął z Instagrama. Dzisiaj, w poście w kostiumach na Halloween, wyjaśniła, dlaczego usunęła wspomniany post.

Na zdjęciu widzimy Rozenek i jej rodzinę w strojach inspirowanych powieścią Margaret Atwood Opowieść Podręcznej. To debiut małego Henia, wygląda słodko, ale przekaz postu już jest poważny. Już wiadomo, co kierowało Małgorzatą, kiedy pozbyła się z profilu zapalnego postu, kierowała nią troska o ludzi, którzy ja poparli i podpisali się swoim imieniem i nazwiskiem.

#halloween2020 takie #halloweencostume Przypadek? Nie sądzę, uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci, skazując i ją, i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami, deklarując ogromną odwagę i prawie gotowość do oddania życia za ojczyznę, jednocześnie boją się, pod hejterskim komentarzem podpisać imieniem i nazwiskiem, tylko taki strój nam przyszedł do głowy i tak btw: to właśnie z powodu tych pięknych kawalerów i ich jeszcze piękniejszych połówek skasowałam pewien wpis. Nie tylko dlatego, że boję się konsekwencji, bo jako wykształcony prawnik, wiem jaki jest porządek prawny kraju, w którym żyję i nie wrzucam sobie ot tak, tej wagi, spontanicznych postów. Skasowałam go m.in. po to, by chronić wszystkich tych, którzy odważnie, imieniem i nazwiskiem w komentarzach wyrazili swoje poparcie dla jego treści. Nie chcę pomagać „umiłowanym synom ojczyzny”, którzy z anonimowych kont obrażali spokojnych i z ogromnym poczuciem humoru ludzi. Więc #nolitetebastardescarborundorum.

Potem było już tylko ostrzej. Podsumowała anonimowych hejterów, ludzi, którzy przemocą i nienawiścią próbują przepychać swoje racje.

Siła jest kobietą
Miłość jest kobietą
Polska jest kobietą
#strajkkobiet
I znów, zachęcam wszystkich tych miłujących Boga, ale zapominających o umiłowaniu bliźniego, kochających płody, a nienawidzących człowieka, mających Boga, Honor i Ojczyznę na ustach, a w ręku pałki do bicia kobiet i słabszych, o pozostawianie swoich wpisów i komentarzy. W nich, niby mówicie o mnie, a tak naprawdę najwiecej mówicie o sobie, a oglądając w zaciszu domowej kwarantanny obrazki z wczoraj, pękałam z dumy i radości jakich cudownych mamy ludzi. Oni dają nadzieje, że „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” musimy się tylko nauczyć rozmawiać  JESTEM Z WAMI 🇵🇱.

View this post on Instagram

#halloween2020 takie #halloweencostume 🤷‍♀️ Przypadek? Nie sądzę💁‍♀️ uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci, skazując i ją, i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami 🤦‍♀️ deklarując ogromną odwagę i prawie gotowość do oddania życia za ojczyznę, jednocześnie boją się, pod hejterskim komentarzem podpisać imieniem i nazwiskiem 🤷‍♀️ tylko taki strój nam przyszedł do głowy 🤷‍♀️ i tak btw: to właśnie z powodu tych pięknych kawalerów i ich jeszcze piękniejszych połówek skasowałam pewien wpis. Nie tylko dlatego, że boję się konsekwencji, bo jako wykształcony prawnik, wiem jaki jest porządek prawny kraju, w którym żyję i nie wrzucam sobie ot tak, tej wagi, spontanicznych postów. Skasowałam go m.in. po to, by chronić wszystkich tych, którzy odważnie, imieniem i nazwiskiem w komentarzach wyrazili swoje poparcie dla jego treści. Nie chcę pomagać „umiłowanym synom ojczyzny”, którzy z anonimowych kont obrażali spokojnych i z ogromnym poczuciem humoru ludzi. Więc #nolitetebastardescarborundorum 💪 Siła jest kobietą Miłość jest kobietą Polska jest kobietą #strajkkobiet I znów, zachęcam wszystkich tych miłujących Boga, ale zapominających o umiłowaniu bliźniego, kochających płody, a nienawidzących człowieka, mających Boga, Honor i Ojczyznę na ustach, a w ręku pałki do bicia kobiet i słabszych, o pozostawianie swoich wpisów i komentarzy. W nich, niby mówicie o mnie, a tak naprawdę najwiecej mówicie o sobie 🤷‍♀️ a oglądając w zaciszu domowej kwarantanny obrazki z wczoraj, pękałam z dumy i radości jakich cudownych mamy ludzi. Oni dają nadzieje, że „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” musimy się tylko nauczyć rozmawiać 😊 JESTEM Z WAMI 🇵🇱

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Post o podobnej treści pojawił się u Radka Majdana. On także całym sercem wspiera Strajk Kobiet.

View this post on Instagram

W tym roku halloween to pretekst… wyrażając swój szacunek i podziw dla wszystkich walczących o swoje prawa kobiet, postanowiliśmy przebrać się za bohaterki książki Margaret Atwood „Opowieść Podręcznej” tak nam się jakoś skojarzyło… #nigdyniebedzieszszlasama #strajkkobiet

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on


Małgorzata Rozenek - przebranie na Halloween 2020

Małgorzata Rozenek - przebranie na Halloween 2020

Małgorzata Rozenek - przebranie na Halloween 2020

Małgorzata Rozenek - przebranie na Halloween 2020

Malgorzata Rozenek nowym postem wspiera Strajk Kobiet

Malgorzata Rozenek nowym postem wspiera Strajk Kobiet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×