52-letnia Halle Berry zrzuciła stanik dla gejów! Tak pięknego ciała może pozazdrościć jej niejedna Playmate

Halle Berry topless, pokazała piersi

Halle Berry topless, pokazała piersi

Halle Berry topless z okazji Parady Równości

Parady Równości na całym świecie budzą sporo zainteresowania, ale również kontrowersji. Wciąż żyjemy w czasach, w których tolerancja jest jedynie umowna, ale gwiazdy, wykorzystując swoją popularność, usiłują wpłynąć na ludzi i przynieść dobre zmiany w społeczeństwie. Nic więc dziwnego, że tak wiele z nich wykazało swoje poparcie dla tęczowych sztandarów i uniwersalnych haseł o miłości, wygłaszanych na całym świecie.

Halle Berry poszła o krok dalej i postanowiła pokazać swoje wsparcie nawet strojem. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ubrana w tęczową spódniczkę – i nic poza nią – siedzi nad basenem i uśmiecha się radośnie:

W wyrazie wsparcia dla wszystkich ludzi, którzy mają swoje indywidualne prawo do bycia. Ja będę w swoim tęczowym tutu w swoim basenie tak często tego miesiąca, jak tylko się da#pridemonth#pride #justBE

Trzeba przyznać, że jak na kobietę, która dwudzieste urodziny obchodziła już bardzo dawno temu, Berry wygląda naprawdę zachwycająco. Można jej tylko pozazdrościć takiej pięknej sylwetki!

A wy? Wspieraliście Paradę Równości?

 


Halle Berry topless

Halle Berry topless

Halle Berry topless

Halle Berry topless

Halle Barry w prześwitującej sukience

Halle Barry w prześwitującej sukience

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×