Halina Mlynkova po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Jej wybranek to przystojniak dobrze znany z show-biznesu!

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova z Brathanków weźmie ślub po raz trzeci! Już wiadomo, kim jest przyszły mąż wokalistki. Czy to ktoś dobrze znany z show-biznesu?

Halinka Mlynkova to znana wokalistka pochodząca z polskiej rodziny z czeskiego Zaolzia. Karierę sceniczną rozpoczęła lata temu, gdy pojawiła się w zespole Brathanki. Formacja, łącząc elementy popu i folku, podbiła serca słuchaczy w całym kraju. Z czasem gwiazda zdecydowała się prowadzić karierę solową. Ostatnio wykonała kilka pięknych utworów na 59. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

44-latka wystąpiła wtedy w cudacznej, bordowej kamizelce, spod której wystawała biała koszula z falbankami, i w bordowej spódnicy, która sięgała jej do łydek. Look uzupełniały sandałki na obcasie. W tym wydaniu nie wyglądała dobrze, co zgodnie podkreślili krytykujący ją internauci. Więcej na temat feralnego stroju przeczytacie tutaj.

Halina Mlynkova weźmie ślub po raz trzeci. Z kim?

Sporo u Haliny dzieje się również w życiu prywatnym. Przed laty była związana z aktorem, Łukaszem Nowickim. Małżonkowie byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Doczekali się syna, który jest już nastolatkiem. Jej drugim mężem był Leszek Wronka, z którym również się rozstała.

Obecnie gwiazda szykuje się do trzeciego ślubu. Jej wybrankiem jest jej aktualny partner, Marcin Kindla, z którym ma syna imieniem Leo. Chłopiec przyszedł na świat w zeszłym roku. Jak podaje serwis Pomponik, rodzice malucha sformalizują swój związek w najbliższym czasie. Ceremonia ma być prywatna i zarezerwowana tylko dla najbliższych.

Przyszły mąż Mlynkovej jest rozpoznawalnym wokalistą, producentem i autorem tekstów. W latach 1995-2011 prowadził z bratem zespół o nazwie Kindla, a w kolejnych latach skupił się na karierze solowej. Dotychczas wydał dwa albumy studyjne i jedną EP-kę. W ramach działalności scenicznej współpracował z muzykami, takimi jak: Jacek Stachursky, Piotr Kupicha, Doniu, Ewa Farna, Andrzej Rybiński. Poniżej odsłuchacie kilka jego przebojów.

Marcinowi i Halinie życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Halina Mlynkova - Opole 2022, dzień pierwszy festiwalu

Halina Mlynkova - Opole 2022, dzień pierwszy festiwaluscena z: Halina Mlynkova, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Halina Mlynkova, Marcin Kindla - Fryderyki 2022

Halina Mlynkova, Marcin Kindla - Fryderyki 2022

Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×