Hailey Bieber zrobiła sobie tautaż w imię miłości do Justina. Nie da się go nie zauważyć

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey Bieber zdobyła się na gest, którym pokazuje, jak bardzo kocha swojego męża, Justina Biebera. Na jaki pomysł wpadła? Szczegóły obiegły sieć. 

Justin Bieber jest szczęśliwie zakochany. Jego serce skradła modelka, Hailey, której się oświadczył. Para ma za sobą dwa śluby cywilny i kościelny. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zepsuć ich sielanki, jakiś czas temu media obiegły informacje na temat kryzysu, który zagościł w ich relacji. Ponoć był on tak silny, że zakochani rozważali rozstanie:

Hailey nie może znaleźć siebie, bo Justin ciągle żąda jej uwagi. Nie ufa również jej przyjaciołom i obawia się, że napełniają jej głowę niedorzecznościami związanymi z ich małżeństwem. Nie chce spuścić jej z oczu! – podawał informator National Enquirer.

Hailey Bieber zrobiła sobie tatuaż. Pokazała, jak bardzo kocha Justina

Małżonkowie wybrali strategię milczenia i nie odnieśli się do tej sytuacji. Wydaje się jednak, że te doniesienia mijały się z prawdą. Dowodem jest zachowanie Hailey, która ostatnim gestem pokazała, jak bardzo Justin jest dla niej ważny. Modelka w niedzielę wybrała się do profesjonalnego studia i zrobiła sobie tatuaż na cześć męża

Efektem prac pochwalił się amerykański tatuażysta, który w sieci jest znany pod pseudonimem Mr.K. Na swoim Instagramie opublikował dwa zdjęcia: na jednym z nich Hailey ma na palcu literkę J., która jest upamiętnieniem Justina, drugi to napis na szyi „beleza”, co oznacza „piękno”.

To była dla mnie przyjemność. Cieszę się, że obdarzyłaś mnie zaufaniem — napisał mężczyzna w opisie pod zdjęciami.

Pomysł Hailey Bieber zachwycił internautów. W komentarzach zachwycają się jej pomysłem, a także wykonaniem obydwu tatuaży:

  • Świetny pomysł. To dowód na to, jak bardzo się kochacie. Przyjemnie się na to patrzy.
  • Nie wiem, który tatuaż jest lepszy. Obydwa bardzo mi się podobają.
  • Cieszę się, że Justin znalazł tak wspaniałą kobietę jak Hailey. Widać, że są ze sobą naprawdę szczęśliwi. To nie jest udawane na siłę.

A Wam jak się podobają nowe tatuaże?


Hailey Bieber - tatuaż na cześć męża

Hailey Bieber - tatuaż na cześć męża

Hailey Bieber ma nowy tatuaż

Hailey Bieber ma nowy tatuaż

Hailey Bieber u dermatologa

Hailey Bieber u dermatologa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×