Szukaj

Hailey Bieber ma już dość małżeństwa z Justinem. Wypłynęły wstydliwe sekrety z ich małżeństwa

Justin Bieber i Hailey Bieber

Justin Bieber i Hailey Bieber

Hailey Bieber ma już dość Justina Biebera i chce od niego odpocząć. Tabloid donosi, że wokalista stał się czepialski, a jego żona już nie może tego znieść.

Justin Bieber to obiekt westchnień nastolatek, a teraz może już i kobiet, na całym świecie. Karierę zaczynał jako dziecko – 12 lat temu został odkryty za pośrednictwem serwisu YouTube. Debiutancką płytę wydał w 2009 roku i jest pierwszym artystą w historii, którego siedem piosenek z pierwszego wydawnictwa było notowanych na liście Billboard Hot 100. To artysta, który regularnie nagrywa wielkie hity, a jego życiem prywatnym bardzo interesuje się kolorowa prasa.

Zwłaszcza prasa szczegółowo śledzi jego wszystkie związki. Okazuje się, że artysta jest dosyć stały w uczuciach. Przez kilka lat był bowiem związany z Seleną Gomez. Był to dosyć burzliwy młodzieńczy związek – zakochani kilkukrotnie zrywali i do siebie wracali. W niedługim czasie po rozpadzie relacji związał się z Hailey Baldwin. Para w listopadzie 2018 roku wzięła ślub cywilny, a rok później – we wrześniu – złożyła przysięgę małżeńską przed Bogiem. Teraz to oni są na celowniku tabloidów, a te donoszą, że czarne chmury zbierają się nad Justinem.

Czy Hailey Bieber chce odpocząć od męża?

Podobno Hailey Bieber nie może znieść tego, jak bardzo czepialski stał się Justin i chce od niego odpocząć. National Enquirer pisze, że modelka ma dość kontrolowania jej przez męża i skłania się nawet do rozstania. Historia opiera się w dużej mierze na jednym informatorze, który twierdzi:

Hailey nie może znaleźć siebie, bo Justin ciągle żąda jej uwagi. Nie ufa również jej przyjaciołom i obawia się, że napełniają jej głowę niedorzecznościami związanymi z ich małżeństwem. Ni chce spuścić jej z oczu!

 

Jeśli Justin żyje w ciągłym strachu, że Hailey odejdzie, to w jaki sposób trzymanie jej w zasięgu wzroku może w ogóle pomóc? Tego tabloid już nie wyjaśnia. Z Instagramów pary wynika także, że mają się całkiem dobrze i nie widać śladu kryzysu. Ale kto wie, może to wszystko pod publikę? Czekamy na dalsze doniesienia.

 


Justin Bieber i Hailey

Justin Bieber i Hailey

Justin Bieber - pierwszy pocałunek z Hailey

Justin Bieber - pierwszy pocałunek z Hailey

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Hailey Bieber o pierwszym pocałunku z Justinem Bieberem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×