Szukaj

Gwiazdy podjęły wyzwanie i publikują swoje archiwalne zdjęcia! Nowy hit prosto z Facebooka

Stare zdjęcia gwiazd

Stare zdjęcia gwiazd

W ostatnich dniach Facebook został zalany czarno-białymi zdjęciami, a wszystko dlatego, że gwiazdy podjęły wyzwanie i zabawiły się w odgrzebanie i prezentowanie swoich archiwalnych fotografii. Zobaczcie, jak w młodości wyglądali m.in. Piróg, Małaszyński, Bem, Ostrowska, Cerekwicka, Mlynkova, Skawiński i wielu innych! 

Koronawirus powoduje niewyobrażalne straty, ale też niezwykle inspiruje i pobudza do szukania nowych form zabawy i kontaktu. Zwykle nie lubimy łańcuszków i nominacji w żadnych zawodach, ale nagle niewinny post, który krąży od osoby do osoby z informacją, że ktoś jest nominowany do zaprezentowania swoich starych zdjęć, zamiast złości wywołuje uśmiech.

Zyskująca ogromną popularność w serwisach społecznościowych zabawa, prócz frajdy szperania we własnych archiwach i wspominania przeszłości, daje naszym znajomym szansę poznania nas takimi jakimi do tej pory nas nie znali. Pogubiliśmy znajomości z czasów przedszkolnych czy szkolnych, a wśród aktualnych przyjaciół mało kto zna nas od dzieciństwa. Może właśnie dlatego najnowsza zabawa tak wszystkich wkręciła. Nawet gwiazdy dziś chętnie prezentują swoje archiwalne zdjęcia.

Stare zdjęcia gwiazd. Jak wyglądały w dzieciństwie?

Zwykle obok zdjęcia pojawia się tylko komunikat „wyzwanie przyjęte”, ale są tacy, którzy rozwijają temat.

Zostałem nominowany. Wiec podniosłem rękawice …Tak to ja jako dziecko i niech was nie zmyli czepek na mojej głowie. Nie jest to nakrycie głowy brytyjskiej służki a jedynie dowód na to, że od najmłodszych lat eksperymentowałem z modą…. Miłego dnia kochani – napisał Michał Piróg.

#babychallenge Zostałem nominowany. Wiec podniosłem rękawice … Tak to ja jako dziecko i niech was nie zmyli czepek…

Opublikowany przez Michala Pioga Niedziela, 22 marca 2020

Z kolei tak swoje zdjęcia podpisał Grzegorz Skawiński, lider Kombii.

Wspomnień czar … w tym trudnym czasie może ktoś się uśmiechnie !!!

I rzeczywiście zdjęcia budzą uśmiech, bo młody wokalista Kombii absolutnie nieprzypomina lidera pop-rockowego zespołu.

Wspomnień czar … w tym trudnym czasie może ktoś się uśmiechnie !!!

Opublikowany przez Grzegorz Skawiński Poniedziałek, 23 marca 2020

Wyzwanie przyjęła też socjolożka Joanna Scheuring-Wielgus.

Musiałam poszperać, przy okazji miałam niedzielę wspomnień.
Roczek, 7 klasa w 20-stce w Toruniu, druga klasa w IV LO, pierwszy rok studiów, drugi rok studiów już na zmianę Toruń/Londyn i praca sandwich-makera, pierwsza ciąża i fota po naszej imprezie ślubnej w Odnowie (co to była za impreza!).
Bądźcie zdrowi i przestrzegajcie wszystkich zasad, o których mówią eksperci. – napisała polityczka.

Wyzwanie przyjęte od kilku osób ???? musiałam poszperać, przy okazji miałam niedzielę wspomnień.Roczek, 7 klasa w 20-stce…

Opublikowany przez Joannę Scheuring-Wielgus – polityk Poniedziałek, 23 marca 2020

Jak widać, zabawa w prezentowanie przeszłości bawi nie tylko aktorów, muzyków, ale też polityków. W naszej galerii znajdziecie jeszcze archiwalne zdjęcia: Ewy Bem, Pawła Małaszyńskiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Natalii Kukulskiej, Maryli Rodowicz, Urszuli, Kasi Cerekwickiej, Olka Klepacza, Martyny Jakubowicz i wielu innych. Przecież kiedyś wszyscy byliśmy dziećmi!


Kasia Cerekwicka

Kasia Cerekwicka

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×