Gwiazdy, które powiększyły biust. Po operacji wyglądają rewelacyjnie! A jak wyglądały wcześniej?

Gwiazdy - operacja biustu

Gwiazdy - operacja biustu

Kardashianki, Ewa Chodakowska, Natalia Siwiec. Gwiazdy, by wyglądać idealnie, zdecydowały się powiększyć biust. To najpopularniejsza operacja plastyczna na świecie. Jak wyglądały przed metamorfozami i czy jest to bezpieczne dla organizmu? Zapytaliśmy eksperta chirurga plastyka z kliniki Promedion

Medycyna estetyczna idzie do przodu. To ona pozwala na upiększenie nieidealnych elementów wyglądu, nadając im nowy blask i poprawiając komfort psychiczny danej osoby. Chociaż spora grupa osób do wizualnej korekty się nie przyznaje, są tacy, którzy o metamorfozach mówią głośno.

Mają rację w pełni, ponieważ medycyna estetyczna jest od tego, by pomagać ludziom – w tym także gwiazdom, które regularnie goszczą w gabinetach, poprawiając m.in. nos, a także biust. Czy jest to jednak bezpieczne? Wszystko zależy od miejsca, gdzie się to wykonuje.

Bezpieczną jest z pewnością Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej PromedionNic więc dziwnego, że chętnie zaglądają tam celebryci, którzy korzystają z szerokiej gamy zabiegów. Jakich? O to postanowiliśmy zapytać doktora chirurgii plastycznej Macieja Charazińskiego z kliniki Promedion:

Operacji powiększenia piersi poddają się zarówno kobiety, które uważają swój biust za zbyt mały, jak również panie, które zakończyły okres karmienia i nie są zadowolone z wyglądu piersi. Dzięki wszczepieniu implantów mogą uzyskać wymarzony rozmiar i kształt biustu. Implanty powinny być dobrane tak, żeby pasowały do sylwetki ciała – zarówno kształt i wielkość muszą być dopasowane indywidualnie do pacjentki. Zabieg ten jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym i wymaga od pacjentki wykonania badań laboratoryjnych, USG piersi i badania rentgenowskiego klatki piersiowej. Cięcie w zależności od metody operacyjnej jest wykonane w fałdzie podpiersiowym, lub też przeprowadzane na zewnętrznych częściach otoczek brodawek, żeby blizna była jak najmniej widoczna.

Chociaż sam zabieg trwa około godziny, nieco dłuższy jest proces rekonwalescencji:

Operacja trwa około godziny, a pacjentka po zabiegu pozostaje w klinice do następnego dnia. Na powrót do czynności codziennych musimy poczekać około tygodnia, dwóch, natomiast z ćwiczeniami fizycznymi należy się wstrzymać przez okres około dwóch miesięcy. Podczas rekonwalescencji trzeba nosić specjalny stanik. Stosowane aktualnie implanty objęte są dożywotnią gwarancją na wypadek ich pęknięcia. Nowy wygląd, kształt i rozmiar piersi dodaje kobietom pewności siebie i sprawia, że czują się atrakcyjniejsze – dodaje doktor chirurgii plastycznej Maciej Charaziński z Kliniki Promedion.

Gwiazdy o powiększeniu biustu

Tak czuje się m.in. Honorata Skarbek, która po operacji umieściła zdjęcie w sieci, wymownie je komentując:

Po tym jak się na to zdecydowałam, w stu procentach akceptuję siebie! – przyznała gwiazda.

O tym, że lepiej wygląda po ingerencji chirurga, przekonana jest też Agnieszka Woźniak-Starak:

Nigdy nie miałam kompleksu związanego z piersiami. Po prostu uznałam, że lepiej będę wyglądać, jak będę miała większy biust i tyle. Może niektórzy pomyślą, że jest to nierozsądne czy pochopne i że takie drastyczne kroki należy podejmować tylko wtedy, kiedy ma się poważny kompleks. Ale ja też nigdy tej decyzji nie żałowałam. Czuję się ze sobą lepiej

To jednak niejedyne gwiazdy, które poprawiły biust. W tym gronie znalazły się także m.in. Natalia Siwiec, Ewa Chodakowska, Fergie, Sarah Jessica Parker, Blake Lively, Nicole Kidman, Kelly Rowland, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Kylie Jenner, Khloe Kardashian.

Zdjęcia metamorfoz znajdziecie w galerii.

Zobacz: Natalia Siwiec miała operację plastyczną? Na jej twarzy zaszła spora zmiana! Porównajcie te dwa zdjęcia

Zobacz: Marina Łuczenko przeszła operację plastyczną? Zdjęcie z dzieciństwa obnażyło całą prawdę

Zobacz: Operacje plastyczne gwiazd: Które gwiazdy zoperowały sobie nos? Zobacz zdjęcia przed i po – robią wrażenie!


Khloe Kardasiahian - przed i po operacji biustu

Khloe Kardasiahian - przed i po operacji biustu

Kim Kardashian - po i przed operacją biustu

Kim Kardashian - po i przed operacją biustu

Kylie Jenner - przed i po operacji biustu

Kylie Jenner - przed i po operacji biustu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×